امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3620
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 196
«سیدضیاء هاشمی» رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره بیمه تکمیلی هنرمندان گفت: در گذشته بیمه های ...

«سیدضیاء هاشمی» رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره بیمه تکمیلی هنرمندان گفت: در گذشته بیمه های تکمیلی هنرمندان ضعیف و بی خاصیت بود و بشتر بیمه  تحقیری بود. متاسفانه پیش از این بیمه تکمیلی کمک مالی مناسبی به هنرمندان نمی‌کرد، ما مدت ها بود با همکاری خانه تئاتر ایران تلاش کردیم تا با رایزنی‌های متعدد با دولت  بتوانیم  بیمه تکمیلی فاخر را برای اهالی سینما و تئاتر فراهم کنیم که این امر محقق شد.

وی در ادامه گفت: بیمه طلایی عنوان بیمه تکمیلی هنرمندان است که هزینه‌های عمل‌های جراحی اصلی از جمله قلب، کبد، پیوند کلیه، مغز استخوان و... را تامین می کند . پرداخت هزینه‌ این عمل‌ها سقف مشخصی ندارد و در هر بیمارستانی انجام شود توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هاشمی در ادامه درباره مبلغ و تعداد نفراتی که می‌توانند از این بیمه برخوردار شوند گفت: مجموع سه نفر بیمه شده 100 هزار تومان به عنوان هزینه صندوق هنرمندان دریافت می‌شود و برای بیمه تکمیلی مبلغ جداگانه‌ای دریافت نمی‌شود.  این بیمه تا سقف سه نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد زیرا بیش از سه نفر امکان تامین بودجه برای ما میسر نبود. سرپرست خانوار به همراه دو تن از اعضای درجه یک خانواده می‌توانند شامل بیمه طلایی شوند و سهم هر فرد 33000 تومان خواهد بود

وی در خاتمه به چگونگی استفاده از این بیمه گفت: از سه شنبه (10 اردیبهشت) اعضای صنوف می‌توانند به صنوف مراجعه کنند و با تکمیل فرم و ارایه مبلغ مورد نظر  مشمول بیمه طلایی هنرمندان شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها