امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36203
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، قدرت گودرزی در نشست خبری که به مناسبت جشنواره مهر شهروندی (فروش ویژه بازگشایی مدارس) برگزار شد، اظهار داشت: سالانه سه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، قدرت گودرزی در نشست خبری که به مناسبت جشنواره مهر شهروندی (فروش ویژه بازگشایی مدارس) برگزار شد، اظهار داشت: سالانه سه جشنواره استقبال از ماه مبارک رمضان، بازگشایی مدارس و فروش فوق‌العاده پایان سال را در فروشگاه‌های شهروند برگزار می‌کنیم که هر ساله نسبت به سال‌های گذشته موفقیت‌های بیشتری در این زمینه‌ها کسب می‌شود.

وی درباره جشنواره سفره رمضان که به مناسبت استقبال ماه مبارک رمضان برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره قریب به 45 درصد نسبت به جشنواره مشابه در سال گذشته افزایش فروش داشته است.

وی با بیان اینکه تخفیف‌هایی که در جشنواره‌های شهروند اطلاق می‌شود، گفت: جشنواره سفره رمضان در سال جاری بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته بهتر از سال‌های گذشته برگزار شده است.

گودرزی درباره برگزاری جشنواره مهر شهروندی افزود: فروش فوق‌العاده جشنواره مهر شهروندی از اول شهریور تا 15 مهر به مدت 45 روز در تمامی فروشگاه‌های شهروند برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 25 درصد برای لوازم‌التحریر و کیف تخفیف در نظر گرفته شده است، گفت: در این جشنواره حدود 40 درصد تخفیف برای پوشاک اعمال شده است و میانگین بیشتر اقلام فروشگاه تا 35 درصد تخفیف دارند.

به گفته مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند در جشنواره مهر شهروندی سه هزار بارکد کالا شامل تخفیف می‌شوند که برگرفته از لوازم‌التحریر، کیف و کفش و غیره است.

گودرزی درباره طرح‌هایی که بر روی جلد دفاتر، کیف و کوله برای محصلین نقش بسته شده، اظهار داشت: جلساتی با معاونت اجتماعی وزارت کشور در این خصوص برگزار شده است و برای جلد دفاتر، کیف و کوله‌ها تصاویر زیبایی که هم راستا با فرهنگ ایرانی و اسلامی است، طراحی شده است و دیگر طرح‌ها در فروشگاه‌های شهروند به فروش نخواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در ایام برگزاری جشنواره مهر شهروندی یک ساعت به ساعت کاری ادارات و فروشگاه‌های شهروند اضافه خواهد شد.

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند درباره فعالیت شبانه‌روزی بعضی از فروشگاه‌ها اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان 8 فروشگاه شهروند به صورت شبانه‌روزی به مردم خدمات می‌دادند و در حال برنامه‌ریزی هستند که در زمان برگزاری فروش‌های ویژه 3 فروشگاه شهروندی به نام بیهقی، بهروز و بهاران به صورت شبانه‌روزی خدمات‌رسانی کنند.

گودرزی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه مقدار کالا در فروشگاه‌های شهروند وجود دارد، گفت: 62 هزار بارکد کالا در فروشگاه‌های شهروندی فعال است که از این تعداد 42 هزار بارکدکالا در فروشگاه‌های شهروند موجود است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر نحوه فعالیت پیک‌های موتوری در فروشگاه‌های شهروند اظهار داشت: فروشگاه‌های مجازی، تلفنی و اینترنتی شهروند راه‌اندازی شده است و مردم می‌توانند از طریق اینترنت و یا سامانه تلفنی 4884 نسبت به خرید کالای مورد نظر اقدام و توسط پیک‌های موتوری این کالا به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هزینه انتقال کالا توسط پیک‌های موتوری کاملا رایگان است،‌ گفت: پیک‌های موتوری با لباس و یونیفورم مشخص شده‌ای کالای مورد نظر مشتریان خود را به در منزل می‌برند و این پروسه حدود 2 ساعت بیشتر به طول نمی‌انجامد.

وی ادامه داد: خودروهای وانت‌بار نیز برای انتقال وسایل بزرگ مانند یخچال و تلویزیون در نظر گرفته شده است.

گودرزی درباره فروش کالاهای خارجی در فروشگاه‌های شهروند بیان داشت: در صورتی که مشابه کالاهای خارجی که تولید ایرانی داشته باشد موجود باشد به هیچ وجه آن کالای خارجی در فروشگاه به فروش نخواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها