امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3624
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 144
«بهرام حیدری» نماینده شان استون در ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تولید دو فیلم سینمایی در ایران گفت: شان استون در حال حاضر نیویورک ...

«بهرام حیدری» نماینده شان استون در ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تولید دو فیلم سینمایی در ایران گفت: شان استون در حال حاضر نیویورک است و من به عنوان شریک ایشان تمام کارهای مربوط به ایران را انجام می‌دهم. ایشان در سفر به ایران دو پروژه سینمایی را پیگیری کردند که یکی از آن‌ها فیلم سینمایی با عنوان «آب‌های خلیج فارس» بود که فیلمنامه آن توسط یک ایرانی و آمریکایی نوشته شده است.

وی در ادامه توضیح داد: روند تولید این فیلم را در ایران در حال پیگیری هستیم برای تولید این فیلم هیچ مانعی وجود ندارد و ما تلاش می‌کنیم تا ظرف شش ماه آینده فیلم را جلوی دوربین ببریم.

حیدری درباره داستان فیلم توضیح داد: فیلم درباره حمله ناو آمریکایی به هواپیمای ایرباس است البته این واقعه پس از گذشت 25 سال روایت می‌شود. در این واقعه که متاسفانه در رسانه‌های غربی به درستی به آن پرداخته نشده است. در این حادثه 299 نفر کشته شدند که 66 کودک  در میان کشته شدگان حضور دارند.

وی در ادامه  افزود: فیلم دارای سرمایه گذار خارجی و داخلی است و پخش جهانی آن‌هم تایید شده است . حدود 90 درصد از فیلم در ایران جلوی دوربین می‌رود.

حیدری در خاتمه افزود: ما برای ساخت دو پروژه  صحبت‌هایمان را با آقای شمقدری  انجام دادیم  و برای تولید هر دو فیلم در ایران هیچ مشکلی وجود ندارد.  تنها نماینده  شان استون در ایران من هستم که اجازه امضاء دارم و هیچ فرد دیگری نمی تواند از جانب ایشان کارهایشان را پیگیری کرده و صحبتی در رسانه‌ها داشته باشند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار