امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36244
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 63
علی‌اکبر ولایتی یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادعایی که توسط یکی ...

علی‌اکبر ولایتی یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادعایی که توسط یکی از سیاسیون اصلاح‌طلب درباره سخنان ولایتی در مناظره‌ها مطرح شده است را به شدت تکذیب کرد و اظهار داشت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و  به عنوان نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود و هیچ هماهنگی قبلی صورت نگرفته بود.

وی با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: سیاست‌های هسته‌ای را مقام معظم رهبری تعیین می‌کنند و همه باید تابع  آن باشیم. برخی با طرح چنین مباحثی در صدد اختلاف‌افکنی بین اصولگرایان هستند.

ولایتی در پایان همه سیاسیون به ویژه طراحان چنین ادعاهایی را به رعایت اخلاق توصیه کرد.

به گزارش فارس، احمد پورنجاتی نماینده مجلس ششم و از اعضای حزب مشارکت در گفت‌وگویی با یک هفته‌نامه اصلاح‌طلب، اظهارات علی‌اکبر ولایتی در مناظره‌های انتخاباتی را کمکی به گفتمان رقیب اصولگرایی دانسته و اشاره کرده این اظهارات، نه یک تصادف بلکه ناشی از تدبیری عقلانی بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار