امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36256
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود اخوان با بیان اینکه از نیمه اول ماه مبارک رمضان تاکنون روزانه 2 هزار نفر به عتبات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود اخوان با بیان اینکه از نیمه اول ماه مبارک رمضان تاکنون روزانه 2 هزار نفر به عتبات عالیات اعزام شده‌اند، گفت: پس از اتمام مرحله فعلی اعزام که تا 15 مهر ادامه دارد پیش‌ثبت‌نام مرحله بعدی اعزام زائران از اواسط شهریور آغاز می‌شود و اعزام این گروه از 16 مهر انجام خواهد پذیرفت.

وی با اعلام اینکه تاکنون روزانه 2 هزار نفر به عتبات عالیات اعزام شده‌اند، گفت: از این پس این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.

اخوان افزود: اعزام به عتبات عالیات در مدت‌زمان هفت روز انجام می‌شود که بنا به تقاضای گروه‌ها می‌توان این مدت‌زمان را از 4 روز تا 14 روز تغییر داد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در ادامه به زائران عتبات عالیات توصیه کرد: حتماً با گروه‌های مجاز و بر اساس هماهنگی با دفاتر تحت پوشش سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف شوند و از مراجعه به مراکز و افراد غیرمجاز پرهیز کنند.

 اخوان همچنین متوسط هزینه اعزام چهار روزه را 600 هزار تومان و هزینه اعزام هفت روزه را 780 هزار تومان اعلام کرد.

وی با اشاره به امنیت نسبی حاکم بر کشور عراق و همچنین قرارداد شرکت شمسا با شرکت‌های امنیتی داخل عراق گفت: تاکنون مشکلی در این زمینه بروز نکرده است و زائران می‌توانند با آرامش به این سفر زیارتی بروند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار