امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36265
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 95
رضا اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری  چهارمین برنامه «سلام، حضرت شعر» خبر داد که ...

رضا اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری  چهارمین برنامه «سلام، حضرت شعر» خبر داد که اختصاص به دیدار با محمد علی بهمنی دارد.

اسماعیلی در این باره گفت: با مشارکت سایت شاعران فارسی زبان و موسسه فرهنگی شهرستان ادب برای احیای سنت خوب «اخوانیه سرایی»، برنامه ریزی شده است به صورت ماهانه جمعی از شاعران معاصر - فارغ از چارچوب‌های اداری و برنامه‌های رسمی - دیدارهایی صمیمانه با مشاهیر شعر و ادب معاصر داشته باشند.

اسماعیلی در ادامه افزود: این دیدارها با رویکردی جدید و در فضایی کاملا صمیمانه برگزار می‌شود. در این دیدارها شاعران اخوانیه‌های خود را برای اساتید می‌خوانند و اساتید نیز به شعرخوانی و بیان خاطرات خود می‌پردازند.

این شاعر معاصر گفت: این دیدار، چهارمین دیدار از سلسله دیدارهای صمیمانه با اساتید شعر است و پیش از این نیز به همت سایت شاعران فارسی زبان و شهرستان ادب، جمعی از شاعران با اساتیدی چون علی معلم ، سیمین دخت وحیدی و حسین اسرافیلی ملاقات و دیدار داشته‌اند.

زمان برگزاری چهارمین برنامه «سلام، حضرت شعر» روز یکشنبه سوم شهریور ماه ، ساعت 30 :17 است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها