امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3628
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۷
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دان گیلروی فیلم‌نامه نویس سرشناس سینما با به عهده گرفتن امر کارگردانی این فیلم، به جرگه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دان گیلروی فیلم‌نامه نویس سرشناس سینما با به عهده گرفتن امر کارگردانی این فیلم، به جرگه فیلم‌سازان حرفه‌ای سینما می‌پیوندد.

خط اصلی قصه «خزندگان شب» درباره یک راننده جوان است که دنیای سرشار از جنایت و فساد لسآنجلس را کشف می‌کند و متوجه می‌شود که برخی از روزنامه‌نگاران هم در خلق این دنیا دخیل و همراه هستند.

رنی روسو بازیگر فیلم‌های «تور: دنیای تاریکی»، «اسلحه مرگبار» و «شیوع» در این درام اجتماعی مستقل و افشاگرانه، نقش مقابل گیلنهال را به عهده خواهد داشت.

دان گیلروی که فیلم‌نامه «خزندگان شب» را به تعدادی از کمپانی‌ها و شرکت‌های فیلم‌سازی ارائه کرد و جواب رد شنید، یکی از تهیه‌کنندگان آن هم خواهد بود.

او گفته است با وجود آن که تهیه‌کنندگان سرشناس سینما با او و کارهایش آشنایی کامل دارند، ولی از قبول تولید فیلم خودداری کرده‌اند.دلیل آن‌ها برای رد قبول امر تولید «خزندگان شب» این بود که قصه، فضا و لحن تلخ و تاریکی دارد و چنین قصه‌ای مناسب یک فیلم سینمایی نیست

به گفته گیلروی:« آن‌ها از بیان واقعیت‌های موجود در شهر لس آنجلس وحشت دارند و نمی‌دانند که با چشم بستن بر روی آن‌ها، این واقعیت‌های تلخ ناپدید نمی‌شوند.»

هزینه تولید «خزندگان شب» حدود 30 میلیون دلار برآورد شده است. گفته می‌شود گیلروی فیلم خود را برای نمایش در فصل اسکاری سینما آماده می‌کند و نسبت به استقبال منتقدان سینمایی از آن امید زیادی دارد.

گیلروی در مقام فیلم‌نامه نویس با فیلم افشاگرانه و دلهره‌آور «میراث بورن» (که حال و هوایی ضد سازمان سیا دارد) همکاری داشته است فیلم‌نامه‌های «سقوط» و «آهن واقعی» هم از اوست.

جیگ گیلنهال پس از موفقیت بالای مادی و انتقادی «پایان دیده‌بانی»، جذب بازی در پروژه‌های مستقل و غیر متعارف سینمایی شده است.

«پایان دیده‌بانی» اواخر فصل تابستان سال گذشته میلادی اکران عمومی شد. این فیلم با وجود قصه واقع‌گرا و غیر هالیوودی خود با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد و حدود 100 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و کانادا فروش کرد.

گیلنهال قبل از آن هم در درام مستقل علمی تخیلی و پر رمز و راز «کد منبع» بازی کرده بود. این بازیگر گفته است قصد دارد با سرمایه‌گذاری بر روی محصولات مستقل و غیر متعارف سینمایی، فعالیت‌های جدید خود را آغاز کند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها