امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36280
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 52
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مجلس در مورد روند بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، روی مسائل ارزشی و اصولی ایستادگی کرد، گفت: ایستادگی بر مواضع اصولی و ارزشی از افتخارات مجلس است و نمایتدگان ملت نشان دادند نمی‌گذارند کسانی که در فتنه 88 به هر دلیلی دخالت داشتند، در دولت حاضر شوند.

وی افزود: مجلس درباره رأی عدم اعتماد به سه وزیر پیشنهادی بهترین تصمیم را گرفت و قطعاً‌ در این زمینه دلایل و اسناد مستدل را داشته‌ است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رأی عدم اعتماد به سه وزیر پیشنهادی نشانه عدم همکاری مجلس با دولت نیست،‌ خاطرنشان کرد: مجلس با دولت همراهی کاملی دارد و هیچ ناهماهنگی بین آنها دیده نمی‌شود ولی به هر حال مجلس در رأس امور و عصاره ملت است و هرآنچه را که تشخیص می‌دهد باید به درستی انجام ‌دهد که همین کار را نیز کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها