امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36282
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 40
سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه انتخاب وزرا حق مسلم رئیس‌جمهور و رای اعتماد به آنها از حقوق قانونی نمایندگان مجلس است، گفت: رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس شاخص‌هایی را برای انتخاب وزرای مطلوب مدنظر دارند و به هر میزان که این شاخص‌ها به هم نزدیک باشد، باعث افزایش تعامل بین آنها و به نفع کشور خواهد شد.

وی با اشاره به برخی شاخص‌های مورد نیاز وزرای پیشنهادی، افزود: اعتقاد و التزام به قانون اساسی، ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله شاخص‌های مشترکی است که رئیس جمهور و نمایندگان مجلس بر آن‌ها توافق و تاکید دارند.

نماینده مردم کنگاور در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه خاط نشان کرد: در مسئله فتنه سال 88 ، فصل‌الخطاب رهبری بود و اگر فردی بعد از سخنرانی مقام رهبری مواضعی خلاف ایشان را اتخاذ کرد و در آشوب‌ها نقش داشت، فتنه‌گر محسوب می‌شود.

زمانی در پایان با اشاره به آخرین صحبت روحانی مبنی این‌که از این بابت که ولایت فقیه ستون نظام است، افتخار می‌کنم، تاکید کرد: اگر کسی بعد از سخنرانی و موضع‌گیری مقام معظم رهبری موضع مخالفی را اتخاذ کرده، قطعا فتنه‌گر است و نباید در کابینه یازدهم حضور داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها