امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36303
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به همت معاونت استاندارد و تضمین مرغوبیت شرکت پنها و بر اساس ارزیابی و ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به همت معاونت استاندارد و تضمین مرغوبیت شرکت پنها و بر اساس ارزیابی و ممیزی­های به عمل آمده، طبق قوانین و مقررات هوانوردی، مرکز استاندار ایران گواهینامه طراحی بالگرد نظامی را به شرکت پنها واگذار کرد.

* استقرار سامانه مدیریت انرژی در شرکت پنها

یکی از اقدامات اصلی پنها در راستای افزایش بهره­وری، مدیریت مصرف انرژی است. با توجه به نقش کلیدی انرژی در فرآیند تولید، بهره­وری بالاتر در استفاده از انرژی ضمن کاهش هزینه­های شرکت موجب افزایش امنیت تولید می­شود.

هچنین شرکت پنها در راستای مسئولیت­های اجتماعی خود، همواره نگاهی ویژه به محیط زیست داشته و در این راستا، کاهش مصرف انرژی گامی اساسی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع هوایی، استاندارد ISO5001 ٨ به عنوان جدیدترین استاندارد سامانه مدیریت انرژی، ابزاری توانمند در پیاده­سازی مدیریت انرژی در سازمان­ها است.

از طرفی، این استاندارد قابلیت یک پارچه­سازی با سایر استانداردهای مدیریت را داشته و سازمان می­تواند در قالب یک سامانه مدیریت یک پارچه (IMS) از آن بهره ببرد.

لذا شرکت پنها با توجه به مزایای این استاندارد، تصمیم به استقرار آن کرد و فعالیت­های مقدماتی در این حوزه آغاز شده است و انتظار است با کمک همه پرسنل پنها در کوتاه­ترین زمان ممکن این استاندارد در شرکت مستقر شود.

* بازدید کارگروه معاونت آماد ستاد کل نیروهای مسلح از شرکت پنها

بنا بر این گزارش، کارگروه معاونت آماد، پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح نیز اخیرا به سرپرستی سردار قریشی با حضور در شرکت پنها و بازدید از قست­های مختلف این شرکت، از تلاش­های مدیرعامل و کارکنان شرکت پنها به دلیل استفاده مفید و حداکثری از کلیه ظرفیت­های این مجموعه در جهت عملیاتی نگه داشتن و رفع نیازمندی یگان­های بهره بردار نیروهای مسلح قدردانی کرد.

امیر خلبان احمدآبادی، مدیرعامل شرکت پنها نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی شرکت و دستاوردهای حاصل شده در سال 1391 و چشم انداز سال 1392 پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار