امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36313
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 87
شهرام امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: استان اصفهان مرکزی مهم برای عرضه صنایع‌دستی و نیز گردشگری جاذب است که توریست‌های خارجی ...

شهرام امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: استان اصفهان مرکزی مهم برای عرضه صنایع‌دستی و نیز گردشگری جاذب است که توریست‌های خارجی از طبیعت بکر حاشیه زاینده‌رود گرفته تا مناطق خشک کویری را بازدید می‌کنند.

وی با بیان این‌که اصفهان چهار محور گردشگری شهر اصفهان، کاشان در شمال، کویر در شرق، فریدون‌شهر، فریدن در غرب و سمیرم را دارد، افزود: بسیاری از گردشگران اروپایی و اروپایی مرکزی به کویر علاقه دارند چراکه از اصلی‌ترین مراکز و طبیعت‌های زیبای اصفهان کویر‌های آن است.

مسئول ارتباطات میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان تصریح کرد: یکی از اصلی‌ترین مراکز کویری و تاریخی روستای بیاضه و قلعه تاریخی آن است که به عنوان جاذبه‌های طبیعی، گردشگران خارجی از آن بازدید می‌کنند.

وی با بیان این‌که نوروز امسال منطقه تیران و کرون کمپ روستایی برقرار کرده بود، ادامه داد: در منطقه نطنز کمپ کویری و نیز در منطقه خفر سمیرم جاذبه‌های گردشگری ایجاد و بسیار مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفت.

امیری به تنوع جاذبه‌های گردشگری ایران خصوصاً اصفهان و افزایش گردشگر در پنج ماهه نخست سال‌جاری اشاره کرد و گفت: در طول سه ماهه گذشته، 100 هزار گردشگر خارجی از اصفهان بازدید کردند.
انتهای پیام/63012/م30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها