امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3632
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی کفاشیان پس از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش در جمع خبرنگاران گفت: جلسه ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی کفاشیان پس از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش در جمع خبرنگاران گفت: جلسه ای را در اول سال کاری با عباسی داشتیم. چند مطلب مطرح شد. اینکه بتوانیم در یک فرصت زمانی سه ماهه سیستم فروش بلیت استادیوم آزادی را الکترونیکی انجام دهیم. تحلیل بازی‌ها و بالا بردن کیفیت لیگ برتر و دسته یک مورد تاکید قرار گرفت. وزیر درباره اهمیت بازی‌های تیم ملی در جام جهانی حمایت خود را اعلام کرد و قرار است در فاصله 5/1 ماهه وزارت وقت بیشتری را برای تیم ملی بگذارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که نظر وزیر درباره 16 یا 18 تیمی لیگ برتر در سال آینده چیست اظهار داشت: ما گزارشمان را اعلام کردیم، وزیر هم تصمیم را برعهده هیئت رئیسه گذاشت. ما هم این بحث را خواهیم داشت اما تا پایان لیگ تصمیم خاصی نخواهیم گرفت چرا که این مسئله از قبل مشخص شده و 16 تیمی را به اطلاع باشگاه‌ها رسانده بودیم. عباسی هم صحبت‌های ما را قبول کرده چرا که ما به دنبال کیفیت لیگ هستیم البته نقطه‌نظراتی مطرح شد که وزیر اعلام کرد آن را مورد بررسی قرار دهیم.

کفاشیان درباره تبانی لیگ دسته اول هم عنوان کرد: این بحثی است که کمیته انضباطی امروز اسناد آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. مجموعه‌ای از عوامل در تبانی بوده که کمیته انضباطی نظرش را اعلام می‌کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا احتمال نیامدن شهرداری تبریز به لیگ برتر وجود دارد خاطرنشان کرد: هر امکانی هست این تصمیمی است که کمیته انضباطی می‌گیرد. ما کمیته استیناف را تشکیل دادیم. کمیته اخلاقی هم اسناد را دیده بنابراین برای اینکه رای قاطع بدهیم و دیگر نیازی به تجدید‌نظر نباشد با سه کمیته انضباطی، استیناف و اخلاق تصمیم نهایی گرفته می‌شود. این رای طی یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد.

کفاشیان در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه شایعه تبانی توسط کمالوند وجود دارد و با اینکه اعلام کرده بودند وی محروم است پس چرا فعالیت می‌کند و تصمیم فدراسیون چیست گفت: افراد خاصی دخیل بودند اما اجازه دهید کمیته انضباطی تصمیم بگیرد.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه شنیده می‌شود از سوی مسئولان تبریزی روی شما فشار هست تا تبانی را پیگیری نکنید تصریح کرد: نه چنین چیزی نیست آنها دفاع می‌کنند تا تیمشان در لیگ باشد. وظیفه ما این است که صحبت‌های حامیان را هم بشنویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که حسن‌زاده اعلام کرده بود در لیگ تبانی نشده یادآور شد: پیش از این با اسنادی که بود تبانی محرز نبود اما الان ظاهرا اسناد دیگری دارند.

کفاشیان درباره صحبت‌های کی‌روش که با کنایه گفت نگران قطری های نباشید شاید عوامل آنها در فدراسیون خودمان باشند، عنوان کرد: نظر شخصی وی است و شاید اطلاعاتی به رسانه‌ها داده شده که نادرست است. اینها را کنار بگذاریم. اکنون باید از کی‌روش حمایت کنیم تا تیم به جام جهانی برود. اگر این اتفاق رخ نداد بعد به ما حمله کنید.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره مذاکره درباره داور سنگاپوری عنوان کرد: ما نامه نوشتیم اما آنها گفتند همین داور باید باشد. بنابراین درست نیست بیشتر از این بحث کنیم.

کفاشیان در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا حمایت وزیر از کی‌روش مربوط به بحث مالی هم می‌شود اظهار داشت: مسائل مالی زیاد ارزشی نداشت که در این جلسه بحث کنیم. وقت بیشتری لازم است تا مشکلات ریز را با وزیر مطرح کنیم اما همین که دستشان بالای سر ماست و حمایت می‌کنند خوب است. این حمایت را برای بازی آینده تیم ملی می‌خواهیم البته حمایت مالی هم جزو حمایت‌های وزیر است.

کفاشیان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر نهایی شدن امضای قرارداد فدراسیون فوتبال با هواپیمایی آسمان عنوان کرد: امروز تفاهم‌نامه را نوشتیم. امروز آن را نهایی می‌کنیم. از آنها تشکر می‌کنم که حمایت می‌کنند تا بهانه‌ای برای نرفتن به جام جهانی نباشد. تمام پروازها تا پایان جام جهانی و جام ملت‌های آسیا برعهده این شرکت است. تبلیغی روی پیراهن نخواهیم داشت اما از فضایی که داریم از تبلیغات استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار