امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36331
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، قرار است تا پس از انجام معاینات لازم مقدمات کار برای جراحی پلاستیک صورت شیما آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، قرار است تا پس از انجام معاینات لازم مقدمات کار برای جراحی پلاستیک صورت شیما آغاز شود.

این دختربچه از چند سال قبل به خاطر سوختگی بیش از 70 درصد از ناحیه سر و صورت دچار آسیب شده و مشکلات جدی را برای وی به وجود آورده بود.

در پی انعکاس گزارش تصویری عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خراسان شمالی و اعلام شماره حساب برای جمع آوری کمک‌های نیکوکاران به منظور درمان شیما، جمع قابل توجهی از مردم طی تماس‌هایی آمادگی خود را با واریز وجه برای حمایت از این دختربچه اعلام داشتند.

چهره شیما توسط جراحان پلاستیک قابل بازسازی بوده؛ لیکن خانواده وی قادر به پرداخت این هزینه‌ها نیستند که به‌طور حتم با سرازیر شدن کمک‌های نیکوکاران این دختر بچه در آینده نزدیک سلامتی خود را باز خواهد یافت.

عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خراسان شمالی با اشاره به اینکه شماره حساب 160160161 با نام شیما برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اختصاص یافته است، گفت: این شماره حساب برای تأمین هزینه‌های درمان این دختربچه و با حمایت "مرکز زنجیره امید" صورت گرفته است.

احسان کمالی با اشاره به اینکه اکنون ما نمی‌دانیم چه مقدار کمک مردمی برای این دختربچه جمع‌آوری خواهد شد، حتی در صورت واریز وجوه بالاتر از نیاز به درمان این دختربچه بقیه در اختیار مرکز کودکان زنجیره امید قرار گرفته تا در راستای کودکان بی‌بضاعت و نیازمند هزینه کند.

وی با اشاره به تماس‌های چند روز گذشته از داخل و خارج از کشور برای حمایت از این دختربچه 6 ساله خراسان شمالی گفت: هموطنان مقیم ژاپن و دانمارک قرار است تا حمایت‌های خود را از این دختربچه با واریز وجوه خود داشته باشند.

به گفته کمالی، همچنین نماینده خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بوشهر به اتفاق همکاران رسانه‌ای برای کمک به شیما اعلام آمادگی کردند.

به گزارش فارس، پروفسور برنارد یاوی، رئیس مرکز جراحی کودکان بیمارستان ساینت ویسنت پاریس هم در هفته گذشته طی تماسی با موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره‌ امید که در پی انتشار عکس‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از وضعیت شیما پیگیر درمان وی شده، نسبت به درمان وی اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش فارس، قرار است این پزشک در آینده نزدیک برای جراحی پلاستیک شیما به ایران سفر کند.
انتهای پیام/63002/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها