امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36339
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 89
ابوالفضل کزازی رئیس سابق دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی و یکی از اساتید مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ...

ابوالفضل کزازی رئیس سابق دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی و یکی از اساتید مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص خبری که امروز روزنامه شرق در مورد بذرپاش و عضویت وی در هیئت علمی با معدل 13 درج کرده بود، گفت: من دقیقا نمی‌دانم که معدل آقای بذرپاش چه بود اما مطمئنم که معدلش 13 نبوده و قطعا بالاتر از 15 و 16 بوده است.

وی افزود: آقای بذرپاش دانشجوی خیلی خوبی بود و همواره درمحیط دانشگاه مسائل دانشجویی را رعایت می‌کرد.

این استاد دانشگاه ادامه داد: بنده دانشجویان زیادی داشتم که مسئولیت‌های مختلف مثل وزارت و یا نمایندگی مجلس را بر عهده داشتند. خیلی از افراد با حفظ سمت سیاسی در محیط دانشگاه، دانشجو هستند و این مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه بنده از لحاظ دیدگاه با آقای بذرپاش اختلاف دیدگاه دارم، گفت: بذرپاش همیشه در محیط دانشگاه لباس دانشجویی به تن داشت و هیچ وقت با لباس سیاسی وارد محیط دانشگاه نشده است.

کزازی، بذرپاش را دانشجویی با استعداد معرفی کرد و افزود: بنده پایان نامه وی را داوری کردم و صلاحیت وی را به عنوان عضو هیئت علمی تایید می‌کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار