امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36340
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ حسن مهری، افزود: پلیس فرودگاه‌های کشور سالهاست که پیگیر انتقال اعزام حجاج بیت الحرام از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ حسن مهری، افزود: پلیس فرودگاه‌های کشور سالهاست که پیگیر انتقال اعزام حجاج بیت الحرام از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه حضرت امام (ره) است.

وی گفت: اعزام زائران بیش از 11 استان کشور از فرودگاه مهرآباد، مشکلات عدیده‌ای برای بدرقه کنندگان، استقبال کنندگان و همچنین مسافران پروازهای داخلی ایجاد می‌کند، از این رو پلیس ملزم به ارائه خدمات به مسافران و تردد کنندگان در فرودگاه است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با اشاره به انتشار خبری از سوی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت مبنی بر مخالفت پلیس فرودگاه‌های کشور با اعزام زائران از فرودگاه حضرت امام (ره)، اعلام کرد: این مطلب صحت ندارد و پلیس در این زمینه هیچگونه مخالفتی را اعلام نکرده است؛ دستگاه‌های ذیربط متصدی فراهم کردن امکانات و تجهیزات در شان زائران و مردم هستند. 

سرهنگ مهری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پلیس فرودگاه های کشور از آمادگی لازم برای اعزام زائران از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) دارد، به سایت پلیس گفت: پلیس فرودگاه‌های کشور با تمام توان، نیروی انسانی و امکانات از آمادگی کامل برخوردار بوده و هیچ منعی در این خصوص وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها