امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36341
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ابوالحسن گلمکانی با اشاره به برگزاری مسابقات تیراندازی در هفت رشته، گفت: این مسابقات در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ابوالحسن گلمکانی با اشاره به برگزاری مسابقات تیراندازی در هفت رشته، گفت: این مسابقات در رشته‌های کلاشینکف، ژ3، کلت بادی، کلت جنگی، تفنگ بادی، MP5 و مسابقات عملیاتی (رزم عملیاتی) با حضور 48 تیم از استان‌ها، یگان و رده‌های مستقل، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه میزبانی این مسابقات بر عهده آموزشگاه علمی - تخصصی شهید چمران کرج است، اظهار داشت: این رقابت‌ها از امروز صبح آغاز شده و مراسم اختتامیه آن نیز با حضور مسئولین نیروی انتظامی، 30 مرداد در این آموزشگاه برگزار می‌شود.

گلمکانی از برگزاری جلسه هم اندیشی روسای هیئت‌های تیراندازی سراسر ناجا خبر داد و گفت: همزمان با اختتامیه مسابقات تیراندازی، این هم‌اندیشی نیز برگزار می‌شود که طی آن برای مسابقات لیگ استانی، لیگ منطقه‌ای و سپس مسابقات مرکزی که در تهران است، تصمیم‌گیری می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: رقابت‌های فوق برای اولین بار در بین پلیس‌های تخصصی انجام می‌شود به این صورت که تیم‌ها در هر استان به رقابت پرداخته، پس از انتخاب تیم برتر هرکدام از آنها طبق تقسیم‌بندی 8 گانه که در سطح کشور صورت می‌گیرد، بار دیگر در مسابقات منطقه‌ای شرکت کرده و در نهایت تیم‌هایی که وارد مرحله نهایی می‌شوند در تهران و بصورت متمرکز به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس تربیت بدنی ناجا خاطرنشان کرد: مسابقات نهایی مهرماه و همزمان با هفته ناجا آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها