امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36342
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش «پژوهش – فناوری و ایده» امسال برای اولین بار در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش «پژوهش – فناوری و ایده» امسال برای اولین بار در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (CITaDiM)  و بخش جنبی دانش آموزی( S-CITaDiM  ) برگزار می‌گردد.

کنفرانس بین المللی در چهار بخش مقالات علمی پژوهشی (همراه با یافته جدید علمی)، مقالات علمی ترویجی (مقالات آموزشی، مروری و خلاصه پایان نامه‌ها)، ایده‌ها (ایده‌ها و نوآوری‌ها جهت ثبت در مرکز رسانه‌های دیجیتال) و گزارش فنی تولید (ویژه برنامه نویسان و طراحان سایت و تولید کنندگان نرم افزار‌ها) است.  همچنین کنفرانس دانش‌آموزی شامل سه بخش مقالات دانش آموزی، گزارش فنی تولیدات دانش‌آموزی و ایده‌های دانش آموزی است که با کمک معلمین راهنما و سایر علاقمندان شرکت خواهند کرد.

گزارشات فنی و مقالات در کتاب‌های ویژه کنفرانس به چاپ خواهند رسید اما ایده‌های جدید به دلیل محرمانگی، پس از داوری و ارایه گواهی در مرکز رسانه‌های دیجیتال ثبت خواهند شد اما به صورت عمومی منتشر نمی‌شوند.

بهرام صادقی بی غم دبیر علمی کنفرانس نیز در خصوص موضوعات مرتبط با کنفرانس گفت: علاوه بر موضوعات کامپیوتری که شامل تمام موارد مرتبط با کامپیوتر است، این کنفرانس به مواردی که در دنیای دیجیتال با عنوان محتوا ارایه می‌شود نیز می‌پردازد.

وی افزود: از جمله این موضوعات علمی می‌توان به جرایم رایانه ای،‌ پزشکی و سلامت الکترونیکی، آموزش و یادگیری الکترونیکی، حفاظت از کودکان در فضای دیجیتال، روانشناسی و علوم انسانی مرتبط با زندگی دوم در فضاهای الکترونیکی و شبکه‌های اجتماعی، کسب و کار در محیط دیجیتال اشاره کرد.

ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه و جشنواره  رسانه‌های دیجیتال از طریق سایت login.Saramad.ir انجام می‌شود. همچنین برای شرکت در بخش کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، تمام اطلاعات مورد نیاز در سایت کنفرانس به آدرس www.citadim.org قرار دارد که علاقمندان می‌توانند در هر کدام از هفت بخش این دو کنفرانس شرکت کنند.

دبیر علمی کنفرانس افزود: با توجه به زمان مورد نیاز برای داوری مقالات علمی پژوهشی، علاقمندان حداکثر تا دهم شهریور ماه، نسبت به ارسال مقالات و یا ایده‌های خود اقدام کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها