امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3635
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 209
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که در همایش منادیان حماسه که به همت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شده ‌گفت: با بیان اینکه ارزش هرکاری به هدفی که آن کار دنبال می‌کند بستگی دارد گفت: در عرصه رسانه، مهم این است که ما بدانیم چه هدفی را دنبال می‌کنیم، آیا هدف ما برای خداست یا غیر خدا.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریمی که به ارزش قلم تاکید دارد، ما اکنون هرچه قدر جلو می‌رویم، متوجه می‌شویم که هنوز اول راه هستیم چراکه انقلاب ما اهداف بسیار بلندی را دنبال می‌کند.

آقا تهرانی با بیان اینکه شهدا به عنوان سرمایه‌های انقلاب اسلامی از ما می‌خواهند که در راه انقلاب اسلامی مقاوم باشیم، تصریح کرد: نباید همواره به اینور و آنور نگاه کنیم و اسلام را فراموش کنیم چرا باید به سکولاریسم، اومانیسم و پلورالیسم نگاه کنیم در حالی که اسلام ما همه چیز دارد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری مجلس با بیان اینکه رسانه‌ها وظیفه روشنگری و شفافیت به عهده دارند تصریح کرد: اخلاق لازمه اصلی فعالیت رسانه‌ای است چراکه در اسلام هر فعلی می‌تواند عبادت باشد مشروط به اینکه هدف درستی را طی کند و درثانی طی‌الطریق صحیح باشد.

وی افزود: بنابراین برای رسیدن به اهداف مقدس هم مجاز نیستیم از هر وسیله‌ای استفاده کنیم و اخلاق لازمه همه فعالیت‌های ما است.

آقا تهرانی با بیان اینکه خبرنگاران ما با توجه به منویات اخلاقی اسلام می‌توانند الگوی مناسبی از خبرنگار اسلامی، ایرانی را ارائه کنند خاطر نشان کرد: در انتخابات آتی رسانه‌ها باید از هر اقدام غیر اخلاقی پرهیز کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید به رفتارهای دشمن توجه داشته باشند گفت: ما برای آینده نیازمند رئیس جمهور اصلح هستیم و این کار با انشاالله محقق خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها