امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36356
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 116
در روزهای  آخرین ماه تابستان  و نخستین ماه پاییز، گروه‌های مختلف موسیقی سنتی و پاپ به روی صحنه می‌روند. به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان ...

در روزهای  آخرین ماه تابستان  و نخستین ماه پاییز، گروه‌های مختلف موسیقی سنتی و پاپ به روی صحنه می‌روند.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در نخستین اجرای شهریورماه، حمید عسگری جمعه اول شهریور ماه در دو سانس 18 و 21.30 دقیقه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه می‌رود.

در دومین اجرای شهریورماه، شهرام ناظری، سوم و چهارم شهریور  در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه خواهد رفت. این اجرا در هر روز یک سانس و در ساعت 21 برای علاقمندان اجرا خواهد شد.

از پنج‌شنبه پنجم شهریورماه، بابک جهانبخش با قطعات آلبوم اکسیژن به روی صحنه می‌رود. این اجرا در روزهای  سه شنبه پنجم شهریورماه، چهارشنبه ششم، دوشنبه هجدهم، سه شنبه نوزدهم و چهارشنبه بیستم شهریورماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران در دو سانس 18 و 21.30 دقیقه برگزار  خواهد شد.

چهارشنبه ششم شهریورماه علی عبدالملکی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کنسرت خواهد داشت. این کنسرت در دو سانس18 و 21.30 دقیقه برای علاقمندان اجرا می شود.

کنسرت سالار عقیلی با اجرای پردیس اثر حمید متبسم اجرای بعدی شهریورماه است که در دو شب متوالی یعنی پنج‌شنبه هفتم و جمعه هشتم شهریورماه در دو سانس 18 و 21.30 دقیقه به روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران اجرا خواهد شد.

کنسرت بعدی متعلق به گروه آرشاویر در حوزه موسیقی محلی کردی و لری است. این کنسرت در روزهای پنج شنبه هفتم و جمعه هشتم شهریورماه در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. این اجرا در ساعت 18.30 برگزار خواهد شد.

همزمان با این اجرا در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج در تاریخ جمعه هشتم شهریورماه کنسرت گروه سون برگزار خواهد شد. این کنسرت در ساعت 21 اجرا خواهد شد. گروه سون پس از این اجرا چهارشنبه سیزدهم و جمعه پانزدهم شهریورماه در دو سانس 18 و 21.30 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهند رفت.

کنسرت محمد علیزاده نیز شنبه نهم شهریورماه در سالن همایشهای برج میلاد در دو سانس 18 و 21.30 برگزار خواهد شد. 

کنسرت مازیار فلاحی اجرای بعدی در برج میلاد تهران است که در سه شب متوالی و در تاریخ‌های پنج‌شنبه چهاردهم، جمعه پانزدهم و شنبه شانزدهم شهریورماه برگزار خواهد شد. ساعت این اجراها در هر روز در دو سانس 17.45 و 21.30 خواهد بود.

پنج شنبه چهاردهم شهریورماه در دو سانس 19 و 21.30 دقیقه گروه آراز به سرپرستی رحیم شهریاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی روی صحنه خواهد رفت.

حسین علیزاده نیز در روزهای پنج شنبه یازدهم و جمعه دوازدهم مهرماه با گروه هم‌آوایان در برج میلاد تهران به روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت در دو سانس 18.30 و 21.30 در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها