امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36361
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 127
علی‌اصغر زارعی عضو جبهه پایداری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

علی‌اصغر زارعی عضو جبهه پایداری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: رای ندادن مجلس به 3 نفر از 18 وزیر پیشنهادی آقای روحانی بیانگر رصد هوشمندانه‌ی‌ای بود که نشان داد نه تنها کارآیی افراد پیشنهاد شده مدنظر مجلس بود افراد  وزرای پیشنهادی باید مواضع روشن و شفافی در  خصوص فتنه 88 داشته باشند.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح‌کرد: آقای رئیس‌جمهور در انتصاب‌های خود علاوه بر تخصص افراد باید مواضع آنها را درباره فتنه 88 لحاظ کند.
 
وی در پاسخ به این سؤال که خط قرمز مجلس در بررسی وزرای پیشنهادی چیست، افزود: بارزترین خط قرمز عملکرد سیاسی وزراء در فتنه 88 است و اینکه مواضع روشن داشته باشند.
 
زارعی یادآورشد: متاسفانه اطلاعات و مطالبی که در سایت‌ها وجود دارد حاکی از این است که بعضی از این افراد دارای مواضع تحریک‌کننده‌ای در قضایای فتنه 88 بوده‌اند و باید عذرخواهی می‌کردند.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان کرد: دولت نباید درخصوص خط قرمز مجلس بی‌دقتی کند چراکه فتنه 88 یک سوء تفاهم نبود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها