امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36381
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»،  "آندری گریگوریف" رئیس مرکز مطالعات پیشرفته روسیه این مسئله را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»،  "آندری گریگوریف" رئیس مرکز مطالعات پیشرفته روسیه این مسئله را مورد تایید قرار داد که در نیروهای مسلح این کشور، واحد ویژه‌ای برای مبارزه با حملات سایبری بوجود خواهد آمد.

در اوایل ماه جولای سال جاری برخی منابع در وزارت دفاع روسیه خبر داده بودند که تا پایان سال جاری در ارتش روسیه نیروهای ویژه تشکیل خواهد شد که به امر مقابله با حملات سایبری می‌پردازند.

گریگوریف امروز در مصاحبه با شبکه رادیویی «اخا ماسکوی» گفت: در حال حاضر فضای مجازی لازم برای این منظور ایجاد شده و از هم اکنون تصمیم گیری‌های لازم صورت گرفته تا نیروهای متخصص برای مقابله با حملات سایبری در وزارت دفاع آموزش ببینند. ما با افراد دارای توان بالقوه لازم در این رابطه همکاری داشته و برنامه‌های لازم برای این منظور در حال تهیه است و این امکانات هر روز توسعه پیدا خواهند کرد. 

به گفته وی، مرکز مطالعات پیشرفته روسیه موظف است تا در این زمینه با وزارت دفاع همکاری لازم را داشته باشد و بودجهه تخصیص یافته برای این برنامه در سال 2013 هم بیش از 2.3 میلیارد روبل تعیین شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها