امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36385
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 79
امیدوار رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که در بین اهالی سیاست و ورزش شنیده می‌شود ...

امیدوار رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که در بین اهالی سیاست و ورزش شنیده می‌شود وی گزینه روحانی برای معرفی به عنوان وزیر ورزش و جوانان است، گفت: به دلیل همین گمانه‌زنی‌ها و فشارهای روحی به شهرستان آمدم. علاقه‌ای به این گمانه‌زنی‌ها ندارم و دلم نمی‌خواهد این گمانه‌زنی‌ها باشد. اهل لابی‌کردن هم نیستم.

وی ادامه داد: دکتر روحانی برنامه‌های مشخص دارد و اکنون هم تشخیص داده صالحی در رأس کار باشد. اینکه برخی افراد می‌پرسند صالحی ماندگار است یا نه اطلاعی ندارم چون هیچ تماسی با روحانی نداشتم که بدانم چه ایده‌ای برای آینده دارد.

معاون امور قوانین رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که اگر به شما چنین پیشنهادی شود می‌پذیرید، عنوان کرد: دوست دارم به ورزش کمک کنم. حتی زمانی که سلطانی‌فر را معرفی کردند تلاش زیادی کردم که وی رأی بیاورد چون معتقد بودم ورزش ما باید هرچه سریعتر سروسامان بگیرد. این را هم در نظر بگیرید زمانی که یک نفر انتخاب می‌شود نمی‌توان انتظار داشت یک روزه ورزش را متحول کند. قطعا وزیر ورزش باید معتمد رئیس‌جمهور باشد.

رضایی خاطرنشان کرد: از طرفی حساسیت مجلس را در نظر بگیرید چون مجلس نشان داد روی انتخاب برخی وزارت‌خانه‌ها حساسیت دارد و اگر تعامل خوبی بین مجلس و وزارت‌خانه‌ها باشد همکاری خوبی شکل می‌گیرد. در شرع آمده نباید برای خدمت کردن دنبال پست و مقام باشیم. من هم دنبال پست نیستم، جایگاهم مشخص است و هر جایی که باشیم می‌توانیم به دولت و مجلس کمک کنیم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها