امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36390
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دنیس کوسینیچ» نماینده سابق کنگره خواستار سخت‌ترین اقدامات از جمله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دنیس کوسینیچ» نماینده سابق کنگره خواستار سخت‌ترین اقدامات از جمله مجازات آژانس‌ امنیت ملی آمریکا به دلیل جاسوسی از تماس‌های تلفنی و ارتباطات اینترنتی شهروندان آمریکایی شد.

کوسینیچ این اظهارات را هفته گذشته در نمایش مستند سوء استفاده دولت و شرکت‌ها از داده‌های دیجیتالی تحت عنوان «شرایط و ضوابط ممکن است اعمال شوند»، مطرح کرد.

وی با اشاره به برنامه جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا تحت عنوان پریسم که اجازه جاسوسی از میلیون‌ها تماس تلفنی شهروندان آمریکایی و شهروندان دیگر کشورها را صادر کرده بود، گفت: آنها (آژانس امنیت ملی آمریکا) ایده حریم خصوصی را تخریب کردند.

این وکیل مدافع سابق آمریکایی تأکید کرد که غیرقابل قبول است که به دولت اجازه بدهیم که به تخریب حقوق قانونی افراد ادامه دهد.

کوسینیچ تصریح کرد: باید اقداماتی برای مسئولیت‌پذیری وجود داشته باشد و اگر فراتر از این برود، همانطور که آژانس امنیت ملی آمریکا رفت، باید مجازات شوند. ما به جاسوسی احتیاجی نداریم.

وی همچنین از «ادوارد اسنودن» پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا به دلیل تمام افشاگری‌هایش درباره تکنیک‌های جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا تشکر کرد و گفت که این مرد شایسته تقدیر و تحسین است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها