امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36393
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش ماینتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، ارتش سوریه در ادامه سلسله عملیات‌های خود برای مقابله با ...

به گزارش ماینتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، ارتش سوریه در ادامه سلسله عملیات‌های خود برای مقابله با تروریست‌ها در ریف دمشق در حال آماده کردن نیروهای خود برای پاکسازی این منطقه است.

ارتش سوریه با تسلط بر دو منطقه الشامیه و الخامسیه که مشرف به الغوطه الشرقیه در قلب ریف دمشق است، خود را برای آغاز عملیات گسترده آماده می‌کند.

ارتش سوریه در روزهای گذشته حملات گسترده‌ای را برای مقابله با تروریست‌ها در اطراف ریف دمشق به اجرا درآورده و ده‌ها نفر از آنها را کشته است.

ارتش با ورود به مناطق اطراف ریف دمشق که محل اختفا مخالفان مسلح بود به انبارهای سلاح آنها دست پیدا کرده و تعداد زیادی از تونل‌های آنها را که بین خانه‌ها حفر شده بود، کشف کرده است.

همچنین ارتش در جدیدترین عملیات خود در منطقه «المرج» ریف دمشق پیشروی قابل ملاحظه‌ای محقق کرد. این عملیات به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از افراد مسلح منجر شد.
 
 
از طرفی دیگر، تلاش 12 عنصر از تروریست‌ها برای انتقال از منطقه «سبینه» به «حجیرة» در ریف دمشق توسط نیروهای ارتش سوریه ناکام ماند. همه افراد این مجموعه در نبرد با ارتش سوریه کشته شدند.

ارتش سوریه از یک ماه قبل عملیات‌های خود برای پاکسازی کامل ریف دمشق را آغاز کرده است که این عملیات‌ها از داریا آغاز شده بود.

اکنون تروریست‌ها در محاصره قرار دارند و بیشتر در الغوطه الشرقیه متمرکز هستند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار