امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36394
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 122
جعفر گل‌محمد مدیرکل فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌و گو با خبرنگار تئاتر فارس در رابطه با نحوه تعمیرات و زمان بازگشایی تالار مولوی اظهار داشت: از زمان ...

جعفر گل‌محمد مدیرکل فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌و گو با خبرنگار تئاتر فارس در رابطه با نحوه تعمیرات و زمان بازگشایی تالار مولوی اظهار داشت: از زمان ساخت تالار مولوی 45 سال می‌گذرد و بعد از انقلاب تا به حال اقدامات زیادی زیر بنایی برای آن صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: مولوی همیشه تالاری بوده که خدمات را ارائه داده است بدون اینکه کسی به آن توجهی کند، لذا پس از گذشت این زمان طولانی طبیعتاً یکسری نواقص و مشکلات برای آن پیش می‌آید. با توجه به احترامی که برای مخاطب دانشگاهی‌مان قائل هستیم و اینکه خودمان را بازاری و تاجر نمی‌دانیم تا در آنجا تجارت کنیم، به همین دلیل خیلی وسواس داریم اینجا در شأن و مقام دانشگاهیان باشد.

مدیرکل فرهنگی با بیان اینکه بزرگترین مشکل تالار مولوی سیستم برقو تاسیسات است، گفت: در این یکی دو سال اخیر که مولوی در زیر مجموعه معاونت فرهنگی قرار گرفته است، متوجه مشکلات زیادی شدیم که بزرگترین آنها سیستم برق، تاسیسات و یکسری مسائل که مربوط ایمنی سالن مربوط می‌شود. بنابراین تابستان را بهترین فرصت دانستیم تا به این موضوع رسیدگی کنیم. به همین دلیل از جاهای مختلف همچون آتش نشانی دعوت کردیم و آمدند و نظارت خود را نیز اعلام کردند و این پرونده احتمالاً برای این هفته تکمیل می‌شود.

وی افزود:  در همین راستا مکاتبات و جلسات بسیاری داشتیم تا بتوانیم جذب بودجه را صورت دهیم. همچنین به دلیل اینکه بازسازی مولوی نیازمند بودجه عظیمی است بنابراین ما برنامه بازسازی را به سه قسمت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم‌بندی کردیم. به دلیل فاصله اندکمان با مهرماه، فاز نخست و کوتاه مدت را انجام می‌دهیم تا در مهرماه بازگشایی صورت گیرد. برنامه میان مدت و بلند مدت نیز نیازمند بودجه برای تحقق است.
 
به گزارش فارس تالار مولوی از خرداد ماه به بهانه تعمیرات این مجموعه تعطیل شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها