امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36402
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از ساعت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از ساعت 16:00 الی 18:30 عصر امروز در طبقه سیزدهم ساختمان شماره دو وزارت ورزش و جوانان به ریاست محمد صادق اکبری رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه برگزار شد.

در این نشست تمام اعضای جدید هیئت مدیره شامل محمد صادق اکبری، محمد رویانیان، محمد حسن نامی، علی پروین و محمد جمشیدی حضور داشتند. همچنین بهروز منتقمی (قائم مقام باشگاه)، علیرضا اسماعیلی (معاونت فرهنگی)، امیدعلی پورحسن (معاونت ورزشی)، محمود سالارکیا (معاونت حقوقی)، حمید استیلی (رئیس آکادمی)، عبدالله تفرشی (مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرا سیستم پاسارگاد و حامی پرسپولیس)، حسین قدوسی (مدیر روابط عمومی) و کیوان جامع بزرگ (مدیر انفورماتیک باشگاه پرسپولیس) نیز به دعوت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه در این جلسه شرکت کردند.

در آغاز این جلسه و پس از تلاوت قرآن، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزاری نشست هیئت مدیره باشگاه و تقارن آن با معرفی سرپرست جدید وزارت ورزش و جوانان را مغتنم شمرده و گزارشی از جلسه خود با صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان را ارائه کرده و از مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و همچنین معاونت حقوقی باشگاه خواستند تا نظرات و دیدگاه‌های خود و همچنین پیشنهادات مورد نظر برای خصوصی‌سازی پرسپولیس را در جلسه مطرح کنند و جمع‌بندی این نظرات را در اختیار وزارت ورزش و جوانان و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس قرار دهند.

نامی، پروین، رویانیان و جمشیدی به طور مفصل درباره خصوصی‌سازی پرسپولیس نظرات و دیدگاه‌های خود را بیان داشته و معاونت حقوقی باشگاه نیز در مورد روند خصوصی‌سازی پرسپولیس و اقدامات انجام شده در سایه مذاکرات و مکاتبات با وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت ورزش و جوانان، سازمان خصوصی‌سازی و فرابورس را تشریح کرد.

در ادامه قائم مقام، معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس گزارشی اجمالی از فعالیت‌های انجام شده در بخش‌های مختلف باشگاه را بیان کردند تا اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه اطلاعات کامل‌تری از کم و کیف فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش رو داشته باشند.

در همین ارتباط محمد رویانیان پیشنهاد داد که در جلسات بعدی هیئت مدیره باشگاه و در شش بخش، هزینه‌ها و درآمدها و تراز مالی، اقتصادی، فرهنگی و کانون هواداران و رسانه‌ای، انفورماتیک و آی تی، تیم‌های پایه و آکادمی و تیم بزرگسالان، مدیران مربوطه در جلسات هیئت مدیره شرکت کرده و به طور تفصیلی در شش جلسه مختلف فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های مورد نظر خود را به اعضای جدید هیئت مدیره گزارش کنند تا اطلاعات اعضای هیئت مدیره نسبت به بخش‌های مختلف باشگاه و برنامه‌های انجام شده کامل‌تر شود.

در این نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی محمد رویانیان، فعالیت‌های گسترده و انجام شده در باشگاه پرسپولیس را مثبت ارزیابی کرده و حمایت خود را از مدیریت باشگاه اعلام داشتند.

محمد صادق اکبری رئیس هیئت مدیره باشگاه تاکید کرد: فعالیت‌های بسیار زیادی در باشگاه پرسپولیس انجام شده که جای تقدیر و تشکر دارد و اعضای هیئت مدیره متفق‌القول ضمن تشکر از آقای رویانیان حمایت خود از ایشان را اعلام داشته و امیدوارند روند خوب تیم بزرگسالان ادامه یافته و تیم بزرگسالان پرسپولیس که ویترین باشگاه است به روزهای اوج خود بازگشته و دل هواداران را شاد کند.

اکبری از درایت کادر فنی، زحمات بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران تشکر کرده و تاکید کرد: پرسپولیس با قابلیت‌های بالای علی دایی و تمام اعضای تیم و حمایت‌های هواداران می‌تواند فصل موفقی را به اتمام رسانده و هیئت مدیره باشگاه نیز وظیفه خود می‌داند بستر لازم برای حل مشکلات و زمینه‌سازی برای موفقیت تیم را فراهم کند. 

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها