امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36404
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامعلی حدادعادل دقایقی پیش در جمع تعدادی از دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامعلی حدادعادل دقایقی پیش در جمع تعدادی از دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی همدان در مشهد اظهار کرد:‌ رهپویان حقیقت، حامیان عدالت شعار خوبی است که شما برای اردوی خود انتخاب کرده‌اید. دنیای امروز دنیای دروغ و ظلم است و باید دانست که حق، حقیقت و عدالت کجاست.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: شما که تاکنون آلوده به مطامع دنیوی نشده‌اید و مقام و پول و شهرت شما را گرفتار نکرده باید رهپوی حقیقت و حامی عدالت باشید.

وی تأکید کرد:‌ مهم این است که باید همین حالی را که دارید حفظ کنید و به همین روحیه بمانید.

حدادعادل گفت: یک خطر در کمین همه شما وجود دارد و آن اینکه تا جوان هستید شعار عدالت و حقیقت می‌دهید و زمانی که این دوران می‌گذرد مثل دیگران رفتار می‌کنید. اینکه الان خیلی‌ها حقیقت و عدالت را نمی‌دانند و فقط در دوران دانشجویی حرف از حقیقت می‌زنند.

به گفته وی راه اینکه حق و حقیقت ادامه داشته باشد این است که باید ایمان را حفظ کرد. اگر ایمان باشد کسی نمی‌تواند شما را از راه‌تان خارج کند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به دانشجویان گفت: سعی کنید ایمان‌تان قوی باشد. این ایمان هم یک جنبه از عقل، فهم و درک و جنبه دیگرش عمل صالح است. اگر ایمان غیرعقلانی باشد سست است و اگر فکری و استدلالی باشد و صفای دل و معنویت در آن وجود نداشته باشد هم به درد نمی‌خورد.

حدادعادل ادامه داد: شما به صحبت‌های مقام معظم رهبری گوش دهید و فقط قربان صدقه ایشان نروید. صحبت‌های ایشان را بشنوید و در مورد آن فکر کنید. اینطور نباشد که علاقه و احساسات تنها باشد و لذا باید اندیشه ایشان را هم درک کنید.

وی با بیان اینکه باید قدر انقلاب را بدانید، افزود: باور کنید که راه همین است که شما آن را طی می‌کنید. وقتی به اوضاع مصر نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که چه امامی داشتیم. اگر آن بصیرت و تقوا و مقاومت را نداشت آمریکا با روی کار آوردن بختیار با انقلاب ما کاری می‌کرد که الان در مصر انجام می‌دهد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: وقتی در مصر خیزش مردم آغاز شد آمریکا به وسیله ارتش وسیله رفتن مبارک را درست کرد و پس از یکسال برنامه‌ریزی کردن ببینید که با همان مردمی که انقلاب کردند، چه می‌کنند.

وی با بیان اینکه امام راحل (ره) گول این بازی‌ها را نخورد،‌ادامه داد: ملت ما با بصیرت و امام هوشمند بود. مردم چشم و گوش‌شان به بی‌بی‌سی نبود که همان موقع هم اخبار انقلاب را جهت‌دار پخش می‌کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: در سال 88 پس از مرگ ندا آقاسلطان یک کارگاه جهانی و کمپین جهانی برای یک نفر به راه انداختند. در دانشگاه آکسفورد کرسی به نام آقاسلطان درست کردند.

وی اضافه کرد: همین کسانی که نگران حقوق بشر در ایران بودند در برابر کشته شدگان سوریه و مصر هیچ واکنشی نشان ندادند.
انتهای پیام/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها