امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36407
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جعفر محمدزاده در بازدید از بخش‌های گوناگون روزنامه دنیای اقتصاد بر ضرورت توسعه بنگاه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جعفر محمدزاده در بازدید از بخش‌های گوناگون روزنامه دنیای اقتصاد بر ضرورت توسعه بنگاه‌های مطبوعاتی به دلیل تجمیع امکانات، هم افزایی، کاهش هزینه‌ها، تنوع محصول و استمرار و دوام فعالیت تأکید کرد.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: ویژگی بنگاه‌های مطبوعاتی، کاهش هزینه تک تک عناصر و مدیریت علمی‌تر و روشمندتر نسبت به واحد‌های خرد است و دنیای اقتصاد، الگویی موفق از فعالیت بنگاهی و سازمان یافته را در حوزه رسانه به نمایش گذاشته است.

وی همچنین سلامت حرفه‌ای مدیریت و کارکنان این روزنامه به ویژه عدم تداخل دو حوزه تحریریه و تبلیغات را از ویژگی‌های قابل توجه این بنگاه مطبوعاتی یاد کرد و افزود: دنیای اقتصاد از جمله مطبوعاتی است که فعالیت خود را از توجیه اقتصادی برخوردار کرده است. چنین بنگاه‌هایی، حمایت‌های دولت را نه به ادامه فعالیت‌های جاری بلکه به توسعه محصول یا بازار خود اختصاص خواهند داد و ما هم در نظر داریم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا روزنامه‌هایی مانند دنیای اقتصاد بتوانند در خارج از کشور به ویژه کشور‌های همسایه مخاطب ساز باشند.

دراین دیدار، علیرضا بختیاری، مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد نیز به تشریح روند فعالیت و معرفی بخش‌های مختلف این روزنامه به معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار