امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36429
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «روسیا الیوم»، ریاست جمهوری و دولت مصر سخنان اخیر «رجب طیب اردوغان» نخست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «روسیا الیوم»، ریاست جمهوری و دولت مصر سخنان اخیر «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه را محکوم کردند.

شورای وزیران مصر با صدور بیانیه ای تأکید کرد که اظهارات اردوغان درباره دست داشتن اسرائیل در کودتای نظامی در مصر بی پایه و اساس است و هدف از این ادعاها ضربه زدن به وحدت ملت و نهادهای ملی این کشور است.

در ادامه این بیانیه تأکید شده که صبر مصر در قبال اظهارات اردوغان سر آمده و آنکارا باید درک کند که مهم ترین مسئله فعلا اجرای خواست مردم و نقشه راه است تا کشور در مسیر صحیح دموکراسی قرار بگیرد.

«احمد مسلمانی» مشاور رسانه ای رئیس جمهور مصر نیز تأکید کرد که ایادی کشورهای غربی اجازه ندارند به مردم مصر درس های ملی گرایی بدهند و آنها نمی توانند دولت مصر را شکست دهند.

پیشتر نخست وزیر ترکیه گفته بود که اسنادی دارد که ثابت میکند اسرائیل در کودتای نظامی مصر که منجر به برکناری مرسی شد، دست داشته است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها