امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36453
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 106
جهانگیر خسروشاهی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر در دست نگارش خود، بیان داشت: از چندی پیش ...

جهانگیر خسروشاهی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر در دست نگارش خود، بیان داشت: از چندی پیش نگارش رمانی را برای گروه سنی بزرگسال آغاز کرده‌ام که اکنون در میانه‌های کار هستم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مضمون این رمان به آزادگان مربوط می‌شود، بیان کرد: این کتاب درباره «انقلاب اسلامی» به نگارش در آمده است، یعنی محتوای این کتاب به گذشته و وقوع انقلاب اسلامی تا به امروز اختصاص دارد.

خسروشاهی ادامه داد: خوشبختانه مصالح و مواد کار برای نگارش این رمان آماده است یعنی یکبار این کار نوشته شده است اما با تأمل بیشتری به نگارش آن خواهم پرداخت.

وی با بیان اینکه عنوان این رمان انتخاب شده است اما اکنون قابل بیان نیست، افزود: هنوز ناشر این کتاب را انتخاب نکرده‌ام اما نگارش آن را به زودی به اتمام خواهم رساند.

بر اساس این گزارش، چندی پیش در بنیاد ادبیات داستانی کتابی از این نویسنده با عنوان «نفر پانزدهم» با حضور مرتضی سرهنگی، مدیر دفتر ادبیات پایدار حوزه هنری رونمایی شد.

انتهای پیام/و
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها