امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36459
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 50
جبار کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص رد صلاحیت آقای نجفی به عنوان وزیر ...

جبار کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص رد صلاحیت آقای نجفی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مجلس، اظهار داشت: وی با توجه به اینکه 9 سال ریاست این وزارتخانه را به عهده داشت، برنامه‌های خوبی را به مجلس ارائه داد اما در بخش پرورشی و تربیت معلم مطالبی مطرح کردند که قابل بحث بود.

وی افزود: از طرف دیگر آقای نجفی در کمیسیون آموزش مجلس در خصوص سؤالاتی که درباره مسائل سیاسی و نقشی که وی در فتنه 88 داشت، پاسخ قانع کننده‌ای به اعضای این کمیسیون نداد و آن را محکوم نکرد.

*وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید در بخش آموزشی نگاه قابل قبولی از خود ارائه دهد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس، اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش باید در خصوص مسائل سیاسی دیدگاه شفافی داشته باشد و در بخش آموزشی نیز نگاه قابل قبولی از خود ارائه دهد.

وی افزود: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به موضوعات مختلف کنونی این وزارتخانه از جمله در بخش پرورشی، تربیت معلم، سند تحول و موارد دیگر دیدگاه خود را مشخص کند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به دیگر ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: وزیر پیشنهادی باید نسبت به مباحث جدی این وزارتخانه از جمله مسائل اقتصادی و رتبه‌بندی فرهنگیان جدیت از خود نشان دهد. 

*اعلام برنامه‌های سرپرست جدید آموزش و پرورش در جلسه بعدی کمیسیون آموزش مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص برنامه‌های آتی این کمیسیون عنوان کرد: مقرر شده است در جلسه آینده این کمیسیون از آقای حاجی‌بابایی وزیر پیشین وزارت آموزش و پرورش و آقای دانشجو وزیر قبلی وزارت علوم و تحقیقات دعوت به عمل آید تا از زحمات چند ساله آنها در این دو وزارتخانه، تقدیر شود.

وی افزود: از آقای فانی سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش و آقای توفیقی سرپرست جدید وزارت علوم و تحقیقات نیز دعوت شده است تا برنامه‌های خود را به در کمیسیون بیان کنند.

کوچکی‌نژاد پیگیری برنامه‌های سازمان فنی و حرفه‌ای را از دیگر برنامه‌های این کمیسیون در جلسات آینده عنوان کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها