امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36461
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 45
داوود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات فارس وصول ابلاغیه توقف هم‌کدی توسط رگولاتوری به مخابرات را تائید کرد. وی در پاسخ به این سوال ...

داوود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات فارس وصول ابلاغیه توقف هم‌کدی توسط رگولاتوری به مخابرات را تائید کرد.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت دریافت ابلاغیه توقف اجرای همکدی، چرا دیروز هم‌کدی در یک استان جدید اجرا شد، توضیح داد: با توجه به اینکه عملیات اجرای طرح‌همکدی در استان مرکزی از صبح روز دوشنبه 28/5/92 آغاز شده بود و در آن زمان هنوز دستوری مبنی بر توقف انجام کار به شرکت مخابرات نرسیده بود، اجرای طرح تا ساعت 22 روز 28 مرداد ادامه یافت و به پایان رسید.

معاون شرکت مخابرات ایران ادامه داد: اما در اجرای هم‌کدی در سایر استان‌ها با توجه به ابلاغیه رگولاتوری، فعلا دست نگه داشته می‌شود. به این ترتیب تا زمان اعلام تصمیم جدید، مخابرات اقدام به اجرای هم‌کدسازی در استان جدیدی نخواهد کرد و به تبع آبونمان ماهیانه 900 تومانی که مشروط به اجرای هم‌کدی بود نیز در استان جدیدی اخذ نخواهد شد.

وی در خصوص تعیین تکلیف تعرفه‌ها در ابلاغیه رگولاتوری، گفت: در این ابلاغیه دستور توقف طرح هم‌کدی صادر شده و صحبتی از تعرفه نشده است.
انتهای پیام/آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار