امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36488
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته در تالار وحدت مراسمی برای اهدای جایزه صلح جهانی به علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته در تالار وحدت مراسمی برای اهدای جایزه صلح جهانی به علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان از سوی موسسه صلح جهانی برگزار شد و علاوه بر وی چند چهره شناخته شده ورزشی کشورمان به همراه تنی چند از اشخاص سیاسی و هنری نیز چنین جایزه‌ای را دریافت کردند.

دایی که یکی از دریافت کنندگان جایزه صلح جهانی بود، متن کامل پیام خود را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد که در زیر پیام دایی را می‌خوانیم:
خانم‌ها و آقایان

به عنوان پیام‌آور صلح افتخار من است که در جمع دوستانی باشم که سهم قابل توجهی به هر روشی در تبدیل رویای صلح به واقعیت دارند.

روزی بود که واژه «صلح» به عنوان واژه مخالف «جنگ» تعبیر شد اما امروزه تنوع وسیعی از نیازهای بشر را پوشش می‌دهد و در نهایت به صلح روح و ذهن او منجر می‌شود. به همین دلیل است که هر تلاشی برای حذف ناهنجاری‌هایی چون اعتیاد، ایدز، مواد مخدر و تروریسم که صلح جامعه جهانی را تهدید می‌کند مقدس و در خط تثبیت صلح شمرده می‌شود.

شخصا در انتظار این همایش در روزی هستم که صلح تنها یک آرزو نباشد، روزی که خدا وعده داده است.
از همه شما سپاسگزارم»
انتهای پیام/خ

        
 
 
 
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها