امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36505
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 58
حامد افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک در کشور کرواسی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته ...

حامد افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک در کشور کرواسی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته تیم فوتسال فرزندان تحت پوشش بهزیستی به این مسابقات اعزام شده است.

وی تصریح کرد: سال گذشته تیم دانش‌آموزان زیر 16 و 18 سال به این مسابقات اعزام شدند که با هماهنگی‌های صورت گرفته امسال تیم فوتسال بهزیستی به این مسابقات اعزام شد.

افراسیابی خاطرنشان کرد: 16 کشور صاحب نام در مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک در این مسابقات شرکت می‌کنند که امیدواریم فرزندان تحت پوشش بهزیستی در این مسابقات مقام قابل توجهی را کسب کنند.

سرپرست اداره کل عمومی و خدمات بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: تمام هزینه‌های اعزام تیم فوتسال فرزندان تحت پوشش بهزیستی به مسابقات جام جهانی کوچک توسط کشور میزبان تأمین شده است به طوری که دو تیم 12 نفره به همراه 4 نفر مربی و سرمربی و یک سرپرست و یک نفر به عنوان پزشک تیم فوتسال فرزندان تحت پوشش بهزیستی را همراهی می‌کنند.

وی ادامه داد: در صورتی که فرزندان تحت پوشش بهزیستی در این مسابقات بتوانند مقام قابل توجهی کسب کنند به صورت ویژه توسط رئیس سازمان تقدیر خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها