امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36506
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 51
سید‌جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حادثه آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید مواد شیمیایی اظهار داشت: در ساعت 17 روز گذشته آتش‌سوزی ...

سید‌جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حادثه آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید مواد شیمیایی اظهار داشت: در ساعت 17 روز گذشته آتش‌سوزی گسترده‌ای در کارخانه مواد شیمیایی واقع در غرب به شرق جاده دماوند جنب بیمارستان شهید لواسانی به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: 5 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه دو دستگاه خودروی کف، 5 دستگاه تانکر آب و دو دستگاه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شوند.

ملکی یادآور شد: کارخانه‌ای به وسعت 2 هزار و 500 متر مربع که محل نگهداری مواد شیمیایی بوده است دچار آتش‌سوزی می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: انبار این کارخانه به وسعت 600 متر مربع که محل نگهداری تینر و رنگ بوده است دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای می‌شود که با اقدام آتش‌نشانان از سرایت آتش به قسمت‌های دیگر جلوگیری می‌شود.

ملکی با اشاره به اینکه اجناس و مواد شیمیایی در انبار این کارخانه به صورت ناایمن چیده شده بود بیان داشت: خوشبختانه به هیچ یک از کارگران این کارخانه آسیبی نرسید ولی دو نفر از آتش‌نشانان به دلیل استنشاق گاز تینر و برخورد با جسم سنگین مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند.

وی گفت: خسارت مالی این حادثه بسیار زیاد بوده است و در گذشته نیز آتش‌نشانان به مسئولین این کارخانه هشدارهای لازم را داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها