امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36549
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در این کنگره قرار است تا آخرین دستاوردهای علمی در رابطه با درمان‌های جدید فشار خون، تعویض دریچه آئورت میترال، ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، در این کنگره قرار است تا آخرین دستاوردهای علمی در رابطه با درمان‌های جدید فشار خون، تعویض دریچه آئورت میترال، رو‌ش‌های جدید جراحی قلب باز، آخرین روش‌های جدید آنژیوگرافی و سایر روش‌های درمانی در حوزه قلب و عروق برای متخصصان این حوزه ارائه شود.

در این کنگره بیش از 140 سخنران، 10 پانل تخصصی در حوزه قلب ارائه می‌شود و متخصصان قلب و عروق می‌توانند از مطالب کارگاه‌های تخصصی که توسط اساتید برجسته دنیا ارائه می‌شود بهره‌مند شوند.میهمانان خارجی این کنگره از کشورهایی چون آلمان، انگلستان، هندوستان، ایتالیا، ازبکستان، ترکیه، یونان، کانادا، آمریکا، نیوزلند، برزیل، عربستان، آذربایجان، اسپانیا، کره، سوریه، رومانی، پاکستان، هلند، چین و افغانستان هستند.

همچنین در مراسم افتتاح این کنگره پیام سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت قرائت شد.

متن پیام بدین شرح است: ایران ما همچنان که تاریخ گواهی می‌‌دهد مهد تمدن و دانش است و در این راستا برآنیم تا با گسترش ارتباطات علمی خود با کشورها و مردمان آزاداندیش بار دیگر پرچم پرافتخار و زیبای ایران را بر قله‌های دانش به اهتزاز درآوریم به ویژه برهه زمانی کنونی که مرزبندی‌های سیاسی با بی‌رحمی و بی‌انصافی تمام به ناحق چهره مهربان ایرانی‌ها را مخدوش کرده است.

وی برپایی ششمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق را در بیمارستان منتصب به هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت افتخاری برای ایرانیان دانسته و می‌افزاید: شما خوبان دانشمند از اقصی نقاط کشور و سایر نقاط جهان به دور از دغدغه‌های مرسوم و در فضایی علمی ضمن بهره‌برداری از مجال تبادل اندیشه‌ها و تجربیات ارزشمندتان ما را در دستیابی به اهداف متعالی و سربلندی هر چه بیشتر میهنمان یاری کنید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأکید بر اینکه بی‌تردید تلاش همگانی در جهت پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی که امروزه عامل اول مرگ و میر جوامع بشری است، افزود: ضرورت برگزاری چنین کنگره‌هایی از اقدامات متصور است و جا دارد از تداوم کوشش بیمارستان رضوی در برگزاری کنگره‌های سالانه قدردانی کنم و از دست‌اندرکاران این کنگره‌ها در استمرار ارائه خدمات نوین علمی به کشور عزیزمان و همچنین منطقه آرزوی توفیق می‌کنیم
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها