امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36565
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تأیید این بازیگر مبنی بر بازی در «بی‌مصرف‌ها 3»به دنبال انتشار اخباری صورت گرفت که می‌گفت وی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تأیید این بازیگر مبنی بر بازی در «بی‌مصرف‌ها 3»به دنبال انتشار اخباری صورت گرفت که می‌گفت وی در فیلم حضور نخواهد داشت.

یک ماه قبل اعلام شد مل گیبسن در «بی‌مصرف‌ها3» در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه ظاهر خواهد شد. ولی بعدا گفته شد که احتمال حضور وی در فیلم کم است.

گیبسن در سال‌های اخیر بسیار کم کار شده و «بی‌مصرف‌ها3»اولین فیلمی است که او در آن در نقش کاراکتر ضد قهرمان قصه بازی می‌کند.

آخرین فیلم روی پرده گیبسن«گرینگو را بگیرید» بود که سال 2012 اکران عمومی شد و شکست سخت تجاری در جدول گیشه نمایش سینماها خوردو

طی دو هفته گذشته گفته شد هریسون فورد و آنتونیو باندراس هم به جمع بازیگران اکشن دلهره‌آور و پرکاراکتر «بی مصرف ها 3»پیوسته‌اند.

کلید فیلم برداری فیلم دیروز در لوکیشن های مختلف کشور اروپایی بلغارستان زده شد. علت تولید فیلم در این کشور،پایین آوردن هزینه های تولید اعلام شده است.

آرنولد شوارتزنگر ،جیسن استاتام، بروس ویلیس، کلان لوتز و روندا روسی هم در «بی‌مصرف‌ها 3»بازی دارند. جکی چان، وزلی استایپز و میلا جوویچ هم قرار است به جمع بازیگران این فیلم بپیوندند.

قسمت سوم اکشن دلهره‌آور و ماجراجویانه «بی‌مصرف‌ها» را پاتریک هیوز بر اساس فیلم نامه‌ای از ریچارد ونک و سیلوستر استالونه کارگردانی می‌کند.

طی چند هفته گذشته و در حالی که قسمت تازه این مجموعه فیلم در حال بارگیری‌های تازه بود و هر چند وقت یک بار یک بازیگر جدید به جمع بازیگران آن اضافه می‌شد، معلوم نبود کلید فیلم‌برداری آن چه زمانی زده خواهد‌شد.

منابع نزدیک به فیلم تا قبل از این می‌گفتند کار تولید «بی‌مصرف‌ها 3»به احتمال زیاد اواسط فصل پاییز امسال شروع خواهد شد، این فیلم برای پانزدهم آگست سال 2014 به روی پرده سینماها می‌رود.

خط اصلی قصه فیلم درباره گروهی از قهرمانان اکشن بازنشسته و سن و سال‌دار است که راهی یک سری مأموریت‌های خطرناک می‌شوند.

قسمت اول و دوم در سال‌های 2010 و  2012 اکران عمومی شدند و فروش متوسطی در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان کردند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها