امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36577
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم موفق فصل تابستان امسال در حالی به فروش 350 میلیون دلاری دست پیدا کرد که از فهرست ده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم موفق فصل تابستان امسال در حالی به فروش 350 میلیون دلاری دست پیدا کرد که از فهرست ده فیلم اول جدول گیشه خارج شد.

با این رقم فروش بالا، دومین قسمت این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه پس از «مرد آهنی 3»، لقب دومین فیلم موفق فصل تابستان سینما را از آن خود کرد.

این در حالی است که فروش بین‌المللی «من نفرت انگیز 2»در 51 کشور دیگر جهان هم به بالای 400 میلیون دلار رسیده است و نمایش موفقیت آمیز آن ادامه دارد.

به این ترتیب ،فروش کلی جهانی فیلم در آمریکا و بقیه کشورهای جهان به رقم بالای 760 میلیون دلار رسیده و این رقم هم‌چنان در حال افزایش است.

قبل از این کمپانی یونیور سال که تهیه کننده فیلم است گفته بود به یک فروش کلی جهانی 800 میلیون دلاری برای آن امیدوار است و «من نفرت انگیز 2 »ظرفیت آن را دارد که به این رقم فروش دست پیدا کند.
«من نفرت انگیز 2»با یک افتتاحیه 84 میلیون دلاری نمایش عمومی خود را درآمریکای شمالی آغاز کرد و فروش روز چهارم ژولای باعث شد تا در 4 روز اول نمایش خود یک فروش 143 میلیون دلاری را تجربه کند.

تهیه کنندگان این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه می‌گویند انتظار چنین استقبال بالایی را از سوی تماشاگران قسمت دوم آن نداشتند.

«من نفرت انگیر 2»را پی‌یر کانین و کریس رناد کارگردانی کرده‌اند و استیو کارل، کریستین ویگ و بنجامین برات به عنوان صدا پیشه با آن همکاری دارند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس،این انیمیشن کامپیوتری با هزینه تولید 76 میلیون دلاری تهیه شده و کاراکتری های اصلی قسمت اول، شخصیت های اصلی دومین قسمت آن هم هستند.

گورو کاراکنر اصلی قصه (که در قسمت اول آدم بد ذاتی بود که تحت تاثیر سه بچه کوچک و شیطان قصه، تبدیل به یک آدم خوب می‌شود) در قسمت دوم به مبارزه علیه آدم‌های بدی می‌رود که قصد آزار کودکان را دارند. سه دوست شیطان و کوچولوی او هم ،در این مبارزه در کنار وی قرار دارند.

قسمت اول «من نفرت انگیز» در سال 2010 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم که با هزینه تولید 69 میلیون دلاری تهیه شده بود، در آمریکای شمالی 252 میلیون دلار فروش کرد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار