امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36581
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 76
فریدالدین حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معیار حضور در فتنه در عدم رای اعتماد مجلس ...

فریدالدین حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معیار حضور در فتنه در عدم رای اعتماد مجلس به سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، علوم و ورزش و جوانان گفت: به نظر می‌رسد آقای روحانی باید به دلایلی که سه وزیر پیشنهادی نتوانستند از مجلس رای اعتماد بگیرند توجه کامل داشته باشد و در معرفی افراد جدید این معیارها را مدنظر قرار دهند. در غیر اینصورت تعامل میان مجلس و دولت بر هم خواهد خورد.

وی در ادامه موضع‌گیری وزرای پیشنهادی در رابطه با فتنه را به عنوان اصلی‌ترین دلیل رای عدم اعتماد مجلس به آنها بیان کرد و افزود: اظهارات سه وزیر پیشنهادی در رابطه با فتنه، که موفق نشدند از مجلس رای اعتماد بگیرند، نتوانست نمایندگان را قانع کند و مانع حضور آنها در دولت شد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان با تاکید بر اینکه مجلس بر مواضع خود در قبال فتنه پایبند خواهد ماند،‌ اظهار داشت: مطمئنا مجلس  یک دست و واحد نیست و در آن نظرات مختلفی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد اما گروه‌های مختلف اصولگرای مجلس عدم حضور وزرای پیشنهادی معرفی شده از سوی دولت در فتنه را مد نظر  دارند و بر معیارهای خود در این باب استوار خواهند ماند.

حدادعادل در پایان تصریح کرد: در شرایط فعلی بحث فتنه مهم‌ترین خط قرمز مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی باقیمانده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها