امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36601
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 95
ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: برای آغاز سال تحصیلی، هر ...

ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: برای آغاز سال تحصیلی، هر ساله بخشنامه‌ای تحت عنوان پروژه مهر صادر ‌شده و به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: فاز اول اجرای پروژه مهر با ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس آغاز می‌شود که ثبت‌نام کلاس اولی از اردیبهشت آغاز شد و دانش‌آموزان مابقی پایه‌های تحصیلی نیز تا ۱۵ تیرماه در مدارس ثبت‌‌نام شدند.

* ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش در روزهای پایانی

سحرخیز با بیان اینکه ۱۲ میلیون دانش‌آموز در مدارس ثبت‌نام شده‌اند، افزود: در حال حاضر مدیران مدارس کلاس‌بندی خود را انجام داده‌اند و ساماندهی نیروی انسانی نیز روزهای پایانی را می‌گذراند.

وی اضافه کرد: همزمان با ساماندهی نیروی انسانی، آموزش نیرو‌های انسانی مانند معلمان کتب جدیدالتألیف پایه‌های سوم و هفتم و تجهیز و زیباسازی مدارس انجام می‌شود.

* زیباسازی و نظافت مدارس برای مهر ۹۲

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: پس از امتحانات شهریور ماه نیز مدارس به طور ویژه نظافت و زیباسازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه زنگ مهر و دفاع مقدس نیز در اولین روز مهر نواخته می‌شود، افزود: جشن شکوفه‌ها برای کلاس‌اولی‌ها و جشن جوانه‌ها برای پایه هفتم نیز روز ۳۱ شهریور برگزار خواهد شد.

سحرخیز با بیان اینکه کتب درسی نیز شهریور توزیع می‌شود، گفت: ۱۵۰ ناظر نیز برای نظارت بر اجرای پروژه مهر به سراسر کشور اعزام می‌شود تا مهر ۹۲ با آرامش و باشکوه آغاز شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها