امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36615
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسحاق پونداک» فرماندار اسرائیلی اسبق غزه روز گذشته به ارتش و مقامات اسرائیلی توصیه کرد 500 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسحاق پونداک» فرماندار اسرائیلی اسبق غزه روز گذشته به ارتش و مقامات اسرائیلی توصیه کرد 500 نفر از ساکنان نوار غزه را بکشند تا این منطقه آرام شود.

این نظامی فرتوت اسرائیلی این اظهارات را در مراسم ارتقا درجه‌اش بیان کرد. وی که اکنون 100 سال دارد، در دهه 1970 از سوی «موشه دایان» وزیر جنگ وقت به عنوان فرماندار نظامی اسرائیل در غزه منصوب شد.

وی با بیان اینکه تجربه زیادی در کار با اعراب دارد، به کانال 2 تلویزیون اسرائیل گفت: برای هر راکتی که آن‌ها شلیک می‌کنند ما باید 20 گلوله توپ به سمت آن‌ها شلیک کنیم. اگر 500 تای آن‌ها را بکشیم، فورا آرام می‌شوند. به من اعتماد کنید. من تجربه عظیمی در این زمینه دارم. من پنج 5 سال مسئول عرب‌ها بودم.

پونداک در ماه ژوئن هم به تصفیه نژادی علیه فلسطینی‌ها در جنگ 1948 اعتراف کرده و گفته بود: وجدان من در این مورد آسوده است، چراکه اگر این کار را نمی‌کردیم، الان اسرائیلی وجود نداشت. (اگر آن کار را نمی‌کردیم) الان جمعیت عرب‌ها یک میلیون نفر بیشتر بود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها