امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36625
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 83
سیدمحمود حسینی رئیس تعاونی اتحادیه ناشران استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دیدار روز ...

سیدمحمود حسینی رئیس تعاونی اتحادیه ناشران استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دیدار روز گذشته با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد دولت یازدهم اظهار داشت: این دیدار ظهر روز گذشته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور هیات مدیره برگزار شد.

وی در توضیح بیشتر پیرامون موارد مطرح شده در این نشست صمیمانه ابراز داشت: در این نشست پیرامون مسایل مربوط به بخش فرهنگی مواردی مطرح شد در ادامه درباره وضعیت حوزه دین و وضعیت نشر و امور مربوط به حوزه نشر دینی موضوعاتی عنوان و گزارشاتی ارائه شد.

وی در پاسخ به این سوال که درباره کاغذ هم مواردی مطرح شد، افزود: به شکل کلی به این نکته هم اشاره شد اما بیشتر سیاست‌های کلی بخش فرهنگ و حوزه نشر همچنین بخش زیربنایی نشر و تولید کتاب مواردی عنوان شد.

حسینی با بیان اینکه ما به عنوان هیات مدیره اتحادیه تعاونی ناشران ایران در این دیدار حضور داشتیم، اضافه کرد: تعدادی از هیات مدیره اتحادیه در این دیدار حضور داشتند و به مواردی اشاره کردند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها