امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36635
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد محسن رضایی سه‌شنبه شب در نخستین گردهمایی رزمندگان شهرستان بروجن اظهار کرد: این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد محسن رضایی سه‌شنبه شب در نخستین گردهمایی رزمندگان شهرستان بروجن اظهار کرد: این گردهمایی در نوع خود یک ابتکار است و امید دارم این حرکتی که از این شهرستان شهیدپرور آغاز شده، به سراسر کشور تسری پیدا کند.

وی با بیان اینکه تجلیل از مقام رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در کشور مورد غفلت واقع شده است، افزود: در هر کشوری رزمندگان و سربازان آن کشور از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردارند و کشور ما که یک کشور اسلامی است و ارزش‌های والایی در این رابطه دارد، ضروری است تا این برنامه‌ها با گستردگی بیشتری برگزار شود.

رضایی با بیان اینکه رزمندگان چشمه‌های فیاض تولید معنویت در کشور هستند، گفت: این در حالی است که این بزرگ‌مردان در حاشیه قرار گرفته‌اند و آنطور که شایسته است مورد توجه واقع نشده‌اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دفاع مقدس نیاز به خاطره‌سازی ندارد، تصریح کرد: جنگ مملو از خاطرات بزرگی است و بازگو کردن این خاطرات کافی است تا اعجاب‌های بسیاری را به وجود آورد.

رضایی با بیان اینکه دفاع مقدس ریشه در عاشورا دارد، اظهار کرد: بازیابی واقعه عاشورا از دفاع مقدس آغاز شد و تداوم دارد.

وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، گفت: اگر امام حسین(ع) سپاه شما را داشت، بی‎شک عاشورا شکل نمی‌گرفت.

رضایی بر ضرورت گرامیداشت مقام و جایگاه رزمندگان در جامعه تاکید کرد و افزود: شما رزمندگان باید قدر خود را بدانید و دیگران هم باید قدر شما را آنطور که شایسته است، بدانند.

وی با بیان اینکه تداوم راه شهدا کار دشواری است، تصریح کرد: امروز در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم و همانطور که در دوران جنگ با نبرد خود بر دشمن غلبه کردیم، امروز نیز با جهاد اقتصادی باید توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

رضایی افزود: تحریم‌های اقتصادی را در مشت رزمندگان کشور آب کرده و پیروزی دیگری را برای کشور به ثمر می‎رسانیم.

دبیر مجمع تشخصی مصلحت نظام با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به یک قدرت بازدارنده تبدیل شده است، اظهار کرد: این قدرت به دست آمده ناشی از سختی‌های دوران دفاع مقدس است و از دل جنگ بیرون آمده است.

رضایی خاطرنشان کرد: شما رزمندگان می‎توانید این تحریم‌های دشمن را به شکوفایی اقتصادی تبدیل کنید.
انتهای پیام/68004/ب40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها