امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36645
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، فیروز بهلولی ظهر امروز در سومین جلسه طرح هجرت 3 گفت: طرح هجرت نتایج تربیتی مثبتی را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، فیروز بهلولی ظهر امروز در سومین جلسه طرح هجرت 3 گفت: طرح هجرت نتایج تربیتی مثبتی را برای دانش‌آموزان دارد.

وی با اشاره به اینکه طرح هجرت موجب ایجاد روحیه کار و تعاون در بین دانش‌آموزان می‌شود، تصریح کرد: ایجاد تخصص برای دانش‌آموزان و آماده‌سازی آنها برای حضور در بازار کار از دیگر نتایج اجرای این طرح است.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان در ادامه با اشاره به فعالیت‌هایی که در قالب طرح هجرت انجام می‌شود، اظهار داشت: تعمیر و بازسازی نیمکت، محراب مساجد و رنگ‌آمیزی دیوار کلاس مدارس از جمله فعالیت‌هایی است که در قالب این طرح اجرایی می‌شود.

وی به نحوه انجام فعالیت‌های دانش‌آموزی در قالب طرح هجرت اشاره کرد و گفت: این فعالیت‌ها در قالب تعاونی و مشارکتی صورت می‌گیرد.

بهلولی در ادامه از آغاز به کار 151 عرصه برای طرح هجرت خبر داد و افزود: این عرصه‌ها برای فعالیت عمرانی دانش‌آموزان هدف‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه در قالب این عرصه‌ها دانش‌آموزان نسبت به تعمیر و ساخت محراب و قاب کردن عکس‌ها اقدام می‌کنند، عنوان کرد: امید است تا پایان نیمه نخست شهریورماه تعمیر و تجهیز مدارس به پایان برسد.
انتهای پیام/73005/م20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها