امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36649
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حسین هژبری معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاح سی و یکمین مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حسین هژبری معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاح سی و یکمین مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان دختر که در سالن شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مدارس قرآنی در پایه‌های اول، دوم و سوم راه‌اندازی ‌شده است و این طرح جدیدی بود که در مدارس کشور اجرا شد.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها از راه‌اندازی مدارس قرآنی استقبال چشمگیری داشتند، گفت: میزان رضایت دانش‌آموزان از اجرای این طرح را نیز می‌توان با بررسی نظرسنجی آنان و نتایج پژوهش ارزیابی کرد.

هژبری با اشاره به اینکه 50 هزار گروه سرود در کشور فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: از این آمار یک‌هزار سرود اثر هنری فاخر و ارزشمند است.

وی با بیان اینکه در حوزه قرآنی فعالیت‌هایی مانند عترت، اذان، مداحی، صحیفه‌ سجادیه، نهج‌البلاغه و احکام صورت می‌گیرد، تصریح کرد: دانش‌آموزان باید از آیه‌های قرآن کریم به درستی بهره‌مند شوند و با انجام این اقدام می‌توانند در زمینه‌های مختلف زندگی موفق باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها