امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36650
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، علی‌اشرف رشیدی مدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، علی‌اشرف رشیدی مدیر بازداشتگاه اوین گفت: شورای طبقه‌بندی بازداشتگاه اوین با برگزاری جلسات هفتگی و فوق العاده در مناسبت‌های مختلف، اقدام به اعطای مرخصی‌های پایان حبس و متصل به آزادی و عفو مشروط کرده و درنتیجه تعداد 1390 نفر در 5 ماه گذشته از نعمت آزادی بهره‌مند شده‌اند.

مدیر بازداشتگاه اوین افزود: در راستای اجرای سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری و اجرای بخشنامه جدید مرخصی‌ها و شرایط عفو و بخشودگی، شورای طبقه‌بندی بازداشتگاه اوین با تشکیل جلسات متعدد برای اعطای مرخصی به مددجویانی که شرایط لازم را دارند، پس از بررسی پرونده محکومین با مرخصی 1390 نفر از آنها موافقت کرده که تعدادی از آنها مرخصی پایان حبس بوده است.

رشیدی تصریح کرد: در ملاقاتی که با خانواده‌های مددجویان داشتیم از روند اعطای مرخصی‌ها رضایت کامل داشتند و آن را موجب دلگرمی خانواده و حل شدن مشکلاتشان عنوان می‌کردند.

مدیر بازداشتگاه اوین تأکید کرد: مددجویان نزد ما امانت هستند و در طول مدت حبس، در حد توانمان در زمینه اصلاح و تربیت آنها تلاش می‌کنیم تا پس از رهایی از زندان، تجربه مثبت و خوبی برای خانواده و اجتماع با خود داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها