امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36660
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: متعاقب اتمام آخرین مراحل عملیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: متعاقب اتمام آخرین مراحل عملیات عمرانی شامل اجرای روکش آسفالت، خط کشی مسیر و نصب علائم راهنمایی در تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه سعیدآباد و محور احمد آباد مستوفی با بزرگراه آزادگان، این دو تقاطع راهگشای ترافیکی رسما مورد بهره برداری قرار می گیرند.

مازیار حسینی با بیان آنکه پیش از این آزادراه تهران- ساوه تنها از طریق دو رمپ ورودی و خروجی به بزرگراه آزادگان متصل می شد و امکان دسترسی آن به هر دو باند بزرگراه آزادگان وجود نداشت، یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آزادگان با بزرگراه سعیدآباد که به صورت شبدری کامل احداث شده و تامین مجموعه دسترسی ها در تمام جهات ترافیکی آن پیش بینی شده است، نه تنها ارتباط بزرگراه آزادگان با بزرگراه سعیدآباد و مجموعه معابر منتهی به آن را برقرار می کند بلکه کمربندی جنوب پایتخت را به آزادراه تهران- ساوه پیوند می دهد.

وی همچنین در تشریح عملکردهای ترافیکی پل تقاطع محور احمدآباد مستوفی گفت: احداث پل جهتی غرب به شمال در محل تقاطع بزرگراه آزادگان با محور احمدآباد مستوفی یکی از خواسته ای اصلی شهروندان اسلامشهر و چهاردانگه از مدیریت شهری پایتخت به شمار می رفت و بهره برداری از آن سبب تسهیل دسترسی خودروها از غرب محور احمدآباد مستوفی به سمت پایتخت خواهد شد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تقاطع غیرهمسطح بزرگراه سعیدآباد با بزرگراه آزادگان، آزادراه تهران- ساوه از طریق دو پل روگذر از روی عرض بزرگراه آزادگان عبور کرده و به بزرگراه سعید آباد متصل می شود. طول این پل ها 108 متر و مجموع عرض آنها 50 متر می باشد. مسیرهای دسترسی این تقاطع شامل 4 رمپ و 4 لوپ است. مجموع طول رمپ ها 4هزار و 380 متر و مجموع طول لوپ ها 1900 متر می باشد و در مجموع می توان گفت برای احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه سعیدآباد با بزرگراه آزادگان، بیش از 6 کیلومتر مسیر دسترسی احداث شده است.

تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آزادگان با محور احمدآباد مستوفی نیز شامل یک پل جهتی غرب به شمال است که طول عرشه آن از کوله تا کوله 119 متر و عرض آن حدود 11 متر می باشد. طول رمپ های ورودی و خروجی این سازه ترافیکی در قسمت شمالی 250 متر و در قسمت جنوبی آن 370 متر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها