امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36673
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «عبدالله دوم» پادشاه اردن با هشدار نسبت به انتشار کینه توزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «عبدالله دوم» پادشاه اردن با هشدار نسبت به انتشار کینه توزی های طائفه‌ای در میان مردم منطقه و استفاده دین در سیاست، از علمای دینی خواست با فتنه طائفه ای در سوریه مبارزه کنند و از انتشار آن در جهان اسلام و کشورهای عربی جلوگیری کنند.

عبدالله دوم در سخنرانی خود در کنفرانس «موسسه فکری اهل البیت» که در امان برگزاری می‌شود گفت: این کنفرانس همزمان با درخواست های مکرر ما برای توقف خشونت مذهبی و طائفه‌ای برگزار شده است زیرا انتشار این مسئله به نابودی امت اسلامی منجر خواهد شد.

شاه اردن افزود: من آماده‌ام تا با شما علمای دینی همکاری کنم تا طرح‌های شما برای خدمت به امت اسلام را اجرایی کنیم، طرح‌هایی که بر وحدت مسلمانان و برچیدن تکفیر مسلمان از سوی مسلمان و احترام به اتباع همه مذاهب اسلامی از جمله سنی و شیعی، صوفی و سلفی،علوی و اباضی تأکید کند.

دوره شانزدهم کنفرانس فکری اهل البیت از روز 19 آگوست تحت عنوان «پروژه دولت اسلامی معاصر» در امان پایتخت اردن به مدت سه روز با حضور بیش از 100 عالم دینی از مذاهب مختلف اسلامی و 33 کشور اسلامی و خارجی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار