امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36681
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 60
رضا یزدانی در گفت ‌و گو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آماده شدن آلبوم تازه‌اش خبر داد و گفت: نزدیک به 70 درصد از ...

رضا یزدانی در گفت ‌و گو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آماده شدن آلبوم تازه‌اش خبر داد و گفت: نزدیک به 70 درصد از مقدمات اجرایی تولید این آلبوم طی شده است.

این خواننده پاپ درباره آهنگسازی و تنظیم آثارش در این آلبوم گفت: آهنگسازی این آلبوم را خودم انجام داده‌ام و تنظیم آن را بهروز بایگان، مهرداد عدل، آرش زمانیان و محمد خرمی برعهده داشته‌اند.

وی درباره نام و ترانه‌های این آلبوم گفت: نام این آلبوم هنوز مشخص نشده است اما ترانه‌های این مجموعه توسط ترانه‌سرایانی از جمله: مهدی عیوبی، علیرضا باران، احسان گودرزی و حسن علیشیری سروده شده است.

وی درباره زمان انتشار آلبومش گفت:‌ این آلبوم پائیز به دست مخاطبان خواهد رسید.

شش آلبوم پیشین او از جمله؛ «شهر دل» در سال  1380،  «پرنده بی پرنده»  در سال 1382 که ترانه سرای این آلبوم، یغما گلرویی و آهنگسازی این آلبوم به عهده یزدانی و تنظیم را نیز حمیدرضا صدری انجام داده است. « هیس » در سال 1386 که  ترانه‌های آن اثر یغما گلرویی و آهنگسازی و تنظیم قطعات آن را رضا یزدانی انجام داده است. «ساعت 25 شب» در سال  1389 به آهنگسازی رضا یزدانی و فرزین قره گزلو ، «ساعت فراموشی» در سال 1390 که آهنگسازی آن را یزدانی خود انجام داده است و «خاطرات مبهم» در سال 1391 که یزدانی آهنگسازی آن را با همکاری کارن همایون‌فر انجام داده‌است قبل از این منتشر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها