امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 36683
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 89
«درخشی» مدیر شبکه نمایش خانگی و امور ویدئویی سازمان سینمایی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ارایه پروانه نمایش به فیلم‌های متقاضی توزیع در ...

«درخشی» مدیر شبکه نمایش خانگی و امور ویدئویی سازمان سینمایی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ارایه پروانه نمایش به فیلم‌های متقاضی توزیع در شبکه نمایش خانگی گفت: سیاست سازمان سینمایی در شبکه نمایش خانگی حمایت از سینما است، در طول چهار ماه ابتدای سال تا به امروز 24 فیلم سینمایی ایرانی پروانه نمایش برای توزیع در شبکه نمایش خانگی، دریافت کردند.

وی درباره ارایه پروانه نمایش به فیلم‌های مستند و داستانی توضیح داد: تاکنون مجوز پروانه نمایش به 6 فیلم مستند به همراه 12 فیلم داستانی (تله فیلم) همچنین  3 انیمیشن و سریال ارایه شد.

دقت در تنوع سبد فرهنگی شبکه نمایش خانگی

درخشی در ادامه به تنوع ارایه فیلم در شبکه نمایش خانگی اشاره کرد و گفت: ما تلاش می‌کنیم تا در ارایه پروانه نمایش به آثار تنوع سبد فرهنگی شبکه  نمایش خانگی را مورد توجه قرار دهیم و در همین راستا 12 فیلم ترکیبی  و سرگرمی و 30 فیلم آموزشی  در شبکه ارایه شد.

وی درباره مجموعه ویدئویی که مجوز نمایش در شبکه را گرفتند گفت: تاکنون  10 عنوان مجموعه ویدئویی  مجوز نمایش در شبکه خانگی را گرفتند همچنین 11 مجموعه  تلویزیونی نیز مجوز بازپخش در این شبکه را از سازمان سینمایی اخذ کردند.

وی درباره بسته‌های فیلم کارگردانان سینمای ایران که توسط موسسه رسانه های تصویری توزیع می‌شود توضیح داد: فیلم‌ها و آثار بزرگان سینما از جمله آثار آقایان کیمیایی، پوراحمد و مرحوم ملاقلی‌پور برای موسسه رسانه‌های تصویری مجوز نمایش دریافت کردند که مجموعا 111 عنوان فیلم  تا کنون در شبکه نمایش خانگی مجوز گرفت.

فعالیت شبکه نمایش خانگی در جهت کمک به سینمای ایران

وی در خاتمه تاکید کرد: شبکه نمایش خانگی در جهت کمک به سینمای ایران  فعالیت می‌کند و تلاش این مجموعه برای حمایت از تولیدات سینمای ایران صورت می‌گیرد. یک فیلم در سالن سینما مخاطب محدودی دارد اما همان فیلم وقتی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود ممکن است حداقل 10 میلیون تماشاگر را با خود همراه کند و مورد توجه قرار گیرد به همین دلیل برنامه‌ریزی و توجه به این شبکه از اهمیت خاصی برخوردار است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها